Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rolowanie nadkoli


hall

Rekomendowane odpowiedzi

Nev, nie widziałem postu wcześniej, sorki.

Nadkola zagięte w sumie na żyletkę, prawe na pewno, lewe trochę mniej, bo sam przy tym grzebiąc trochę dałem d***y.

Niestety, była szpachla, prawy błotnik mocno popękał, na lewym w sumie widać tylko delikatne nierówności na zewnętrznym rancie błotnika. Muszę coś zrobić ze sprężynami z tyłu, bo na dziurach obrywa... zderzak. Rozmawiałem już z Leo i pewnie za jakiś czas zdecyduję się na betony, które mi zaproponował i jeszcze bardziej spróbuję wysunąć koła. Na tę chwilę siedzi tam 19", 9,5j z 215/35, ET40 + dystans 20mm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12 września 2017 o 09:05, Kamil_89 napisał:

To standard, że zderzak obrywa, jak odbierałem swoje auto od Majkiego to stwierdził, że zderzak się dotrze. Daj jakieś zdjęcia co tam upchnąłeś

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

 

Ciężko mówić o upchnięciu czegoś, bo siedzi tam tylko 9,5j ET40 + dystans 2cm na oponie 215/35/19. 

Cała ta szopka (+ regulowane wahacze i cambery przód/tył zakładane u Leo na początku września) to przygotowanie auto pod styling 95 w dwóch szerokościach tj. 9j i 10j na przyszły sezon. 


Zdjęcia podrzucę jak zrobię jakieś sensowne. :)

Na tę chwilę mam takie, chociaż za dużo tu nie widać...

 

image.jpeg

 

A zderzaka szkoda, bo trochę go przytarło, a trochę mnie kosztował, bo to z mpaka. 

 

EDIT: zrobiłem kilka zdjeć, niestety ciemno juz bylo. Przy sprężynach betonach myśle ze jeszcze o cm bedzie mozna wypchnąć koła, ale ze zderzaka to juz nic chyba nie zostanie...

 

image.thumb.jpeg.16f4756c83f23d01f03db6dec4092447.jpegimage.thumb.jpeg.4bd3ccfdc3580f1b46df648a8f69ac92.jpegimage.thumb.jpeg.4af2aff9e4fd986356a44431db6c807f.jpegimage.thumb.jpeg.1b1ac5466d4924640876595299b7679b.jpegimage.thumb.jpeg.0a26e97e273f2be8d7f160392f2e0d7e.jpeg

Edytowane przez Podi93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2017 o 00:12, Nev napisał:

wez sie nie wyglupiaj z 95, te kola sa zaj*biste, 95 zepsuje caly samochod!



WZxAi.jpg

Jestem zakochany w S95 od pierwszego wejrzenia, siedzą idealnie w e46 coupe moim zdaniem :)
 

W moich Dare denerwują mnie trzy rzeczy:
1. Niestety bezczelna chińska podróba,

2. Za duże ET,

3. Preferowałbym szerokości minimum 9 i 10j.

 

Dnia 20.09.2017 o 00:22, Pawel4freak napisał:

Jak będziesz chciał te targać to daj cynk, może funfel do E39 weźmie. 

 

Ok, będę pamiętał.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2017 o 18:11, Podi93 napisał:

Malował ktoś z was coś u Majkiego? Mam te dwa błotniki do pomalowania, zastanawiam się nad nim. Jakieś opinie? Nadkola zaklepał, ale malowanie to inna bajka :)

U mnie malował, ale drugi raz bym tam nie dał auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Podi93 napisał:

Dlaczego? Co poszło nie tak? :)

Musiałbyś zobaczyć na własne oczy. Mogłem to oddac do poprawy, ale nie chciało mi sie juz kłócić. Poprostu drugi raz tam nie oddam. 

Ogolnie to na słupku A miałem parcha. Usunął i tak pomalował, że biały pokład przebija przez niebieski kolor lakieru. W dodatku juz parch wyłazi znowu.. 

Edytowane przez Kandyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...