Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Na ten temat już dużo czytałem i nazbierałem materiałów, chciałbym do siebie wrzucić

to ustrojstwo ale nie moge znaleźć we Wro zakładu który mi to wyreguluje, no chyba że sam

w sumie tylkie 2 śrubki ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze sam ustawiam gaz do swojej jazdy tak w miare oszczędnie i żeby dało się jechać a te dwie śrubki chyba by nie sprawiły kłopotu bmw_beer

mam nadzieje,ze wiesz,jak samemu ustawiac dawke gazu

i ze wiesz,co siedzieje z glowica,swozniami tlokowymi,gniazdami zaworowymi,gdy dawka paliwa (w tym przypadku LPG) jest za mala

duzo ludzi skreca sobie gaz,jak chce,zeby mniej palilo,a potem placze,ze gora silnika do roboty uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=95026946

silnik 2,5 z 90 roku na ostrym walku itp ...hehe maja ludzie fantazje tak naprawde to jest stara eta ta co kreci sie do 5 tys wystarczy popatrzec na kolektor pozatym jezeli to jest silnik z 90 roku to gdzie sie podzial motronic tak wiec to chyna zaden swap tylko przeszczepiona stara eta sprzed 86 roku pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=95026946

silnik 2,5 z 90 roku na ostrym walku itp ...hehe maja ludzie fantazje tak naprawde to jest stara eta ta co kreci sie do 5 tys wystarczy popatrzec na kolektor pozatym jezeli to jest silnik z 90 roku to gdzie sie podzial motronic tak wiec to chyna zaden swap tylko przeszczepiona stara eta sprzed 86 roku pozdro

Tiaaa 200 KM i wogole nie wiadomo co jeszcze ...

Po pierwsze sam walek do normalnego 2,5 da moze 10 KM wiec mial by okolo 180 ,a te 20 to sobie wyczarowal ...

Poza tym jak ten silnik to 2,5 to ja mam u siebie M-powera :mrgreen:

Stara ETA jak nic ...

Co drugi sprzedajacy BMW czy cos dodaje z 40KM od siebie , tego juz nikt ani nic nie zmieni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...