Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spotkanie z Przyjaciółmi z Domu Dziecka w Oławie - Dzień Dziecka 2014


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

My również dziękujemy za mile spędzony czas, niestety z przyczyn nie zależnych od nas musieliśmy się zmyć trochę szybciej ale fajnie było sie z wami spotkać i spędzić trochę czasu..

pozdrawiamy i do następnego

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no ja żałuję, że do końca nie mogłem zostać, ale tak jak mówiłem dziecko niedługo na świat przychodzi i spraw mam do ogarnięcia jeszcze masę a czasu coraz mniej :cry: mimo wszystko cieszę się, że chociaż w jedną stronę dzieci zawiozłem.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhheeehe no Pakos faktycznie spier.... odjechał ale chłopaki i po drodze już wygadani byli :D bo po 100 km/h to z tyłu w bezdaszniku już dosyć wieje :D

zapytałem się czy nie za mocno to może dach zamknę? "na co padła odpowiedź niech się nami pan nie przejmuje, ale weź pan wreszcie coś wyprzedź":biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhheeehe no Pakos faktycznie spier.... odjechał ale chłopaki i po drodze już wygadani byli :D bo po 100 km/h to z tyłu w bezdaszniku już dosyć wieje :D

zapytałem się czy nie za mocno to może dach zamknę? "na co padła odpowiedź niech się nami pan nie przejmuje, ale weź pan wreszcie coś wyprzedź":biggrin:

powiedzieli mi to jak zapytałem: jak przejażdżka cabrio kolegi? :) hehehe młodzi gniewni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję Wszystkim co przybyli i tym co nie mogli osobiście się stawić, a chociaż dorzucili swoje "2 grosze" do chwili radości dzieciaków, dobrze że nie brakło dla nikogo miejsca "na drogowych salonach" :party:, pozdro i do następnego:drunk:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień spędzony w doborowym towarzystwie :)

generalnie Lijo spisałeś się na medal....

i reszta też która była z nami lub Ci co wspomogli jakimś datkiem......

Pozdro i do następnego....

PS Forest na tym zdjęciu co wrzuciłeś zrób zbliżenie na mnie :P :4::4:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też dodam swoje 3grosze, mianowicie organizacja jak zawsze na wysokim poziomie, poza tym, że z Przemem zgubiliśmy drogę i staliśmy z 30min na PWr to trasa też przebiegła bez problemów :) Spontaniczna organizacja obiadu też wyszła całkiem nieźle, także jak zwykle jestem zadowolony i czekam na następne spotkanie kuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za spotkanie.

Wszystko nam się udało(poza małym zamieszaniem z obiadem) ale mc'donald puścił to w niepamięć.

Ważne,że nie byliśmy głodni i jakoś wszystko sie udało.

Pogoda też nam dopisała(bo obawiałam się deszczu)

Lijo dla Ciebie wielki ukłon uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw. Panowałeś nad wszystkim i pomogłeś Pani Małgosi z dziećmi....

Do następnego Panie i Panowie !bmw_3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzieki wielkie za spoko spotkanie " syn sie pyta kiedy nastepne :)" wielkie podziekowania dla organizatorow za dogranie wszystkiego choc chcialem jeszcze cos z Wami przetracic to KFC wynagrodzil synkowi wszystko Kiedy nastepny spocik????? Mam nadzieje de w wiekszym gronie :P THX to all

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzieki wielkie za spoko spotkanie " syn sie pyta kiedy nastepne :)" wielkie podziekowania dla organizatorow za dogranie wszystkiego choc chcialem jeszcze cos z Wami przetracic ale nie moglem nikogo zlokalizowac w ZOO wiec zabralem ho do KFC i wszysto synkowi wynagrodzilem Kiedy nastepny spocik????? Mam nadzieje de w wiekszym gronie :P THX to all

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

4any7ura.jpg

re2aseja.jpg

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...