Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Przesiadka na 2 kolka


tomek325e46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a pochwale sie co kupilem fakt nie jest to beemka a mialem ciezki wybor co wybrac to czy jednak kolejna BMW ale jednak dobrze zrobilem kupujac swoja pierwsza R jedynke

083d893b486780abm.jpg

4fbf8cd5eeaa2a07m.jpg

14f421248b722a0em.jpg

A tak wogole jest ktos na forum kto tez jezdzi na moto i skusilby sie na wspolne latanie w przyszlosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma garaż, natomiast kiedy zostawiał motocykl pod biurem to zakładał cholernie czuły i głośny alarm na przednim kole. Wystarczyło naprawdę delikatnie go dotknąć aby rozlegał się świdrujący dźwięk. Coś takiego by skutecznie odstraszyło (o ile nie zabiło z powodu zawału serca) nocnego złodziejaszka :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ciekawe moto ;););) ja tak jedynke wzielem na calkowicie pierwszy sprzet i zawsze jak wsiadam i schodze to sie trzese jak galareta ze strachu ale dogaduje sie z nia idealnie

To powiem Ci, że wybór średni, oby tylko nie brakło Ci oleju w głowie i żeby ta przygoda nie przyniosła żadnych niepożądanych skutków. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem Ci, że wybór średni,

wiem ze wybor troche o kilka cm3 za duzy jak na poczatkujacego ale naprawde dobrze mi sie jezdzi przynajmiej jezdzilo bo moto stoi i czeka na mnie bo jestem za granica:?

łochocho,to ja się nie mam czym chwalić i z czym mierzyć posiadając starą Shadowkę

wrecz przeciwnie pochwal sie, shadowa odrazu bym se kupil gdyby mnie znudzily te sporty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się marzy jak na razie jakiś fajny Transalp. Nie jarają mnie ścigacze itp ale tylko i wyłącznie od lat wielu podoba mnie się Transalp, albo ewentualnie AfricaTwin. Ajak

Polecę Ci Africe, jest większa, szybsza, równie bezawaryjna, ale sporo droższa. Wiem co mówię bo brat ma Afri. Tylko dobierz moto pod swój wzrost. Te motory są dość wysokie, ja mam 185 cm i wyższego motoru niż Africa już bym nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak wogole jest ktos na forum kto tez jezdzi na moto i skusilby sie na wspolne latanie w przyszlosci?

Dwukołowo od 12 lat niezmiennie Hayabusa, w miarę wolnego czasu kręce km.

[ATTACH=CONFIG]30050[/ATTACH]

Jakby coś było potrzebne w temacie motocyklowym, serdecznie zapraszam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja na "poważnych" motocyklach od 18-go roku życia(wcześniej popierdółki)czyli już...19 lat.Miałem ich mnóstwo i zmieniam co jakiś czas,głównie"plastiki".Obecnie yamaha fazer600 2002r.(na sprzedaż) ale z racji wieku czas pomyśleć o czymś wygodniejszym(jakieś zzr 1400,fjr1300 albo poczciwego xx1100).Fajnie że jest na forum parę osób podobnych do mnie.LWG.:lol:

Edytowane przez długi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...