Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dar-Car Mojęcice kolo Wołowa Mechanika pojazdowa Bmw


darozxr

Rekomendowane odpowiedzi

a bo to wiesz jak jest klamoty ciagle naplywaja , dzis przyszla spora paka w wyciagam silnik i bd zenil turbo kolektor cooler i reszte z buda takze nacykam fotek w przyszlym tyg:p efekt ... na wolowie uslyszycie o jakims kompakcie dziwnie mocnym(listopad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pozdrawiam , pierwsze v8 jest jak pierwszy raz tego sie nie zapomina ;p poza tym nudzilem sie i mam juz wszystkie klamoty do turbo dzis zrobilem stelarzyk pod ic i gdyby nie slodkiego kolega Kopa z e32 chetnie wziolbym tydzien wolnego aby poskladac swoja maszyne silnik dolot wydech itp ******lek:p

Edytowane przez darozxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam tarcze? Tniesz już tego kwasiaka? Trzeba będzie zrobić następne spotkanie DWL w Mojecicach jak maszyna będzie uturbiona ;D Ja miałem wpaść na małe grzebanko w moim gruchocie ale mnie coś choróbsko trzyma wieć możesz iść na urlop :P

hej tarcze leza nie mam czasu dopiero w piatek cos pogrzebie spokojnie jak porobie to poprzewoze was

;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Daro robótka się szykuje spawanie tego ze zdjęć przy czym konieczne jest wymontowanie butli podtlenku LPG jaki koszt mnie więcej

attachment.php?attachmentid=33210&stc=1attachment.php?attachmentid=33211&stc=1

O kurka ciekawe czy to tylko spekana masa ochronna czy tez blacha spekana podejme sie pewnie cene ustalimy na miejscu jak to obejrze oki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

heh jeszcze nie silnik juz w aucie ale doskladac nie ma kiedy a wlasnie ma kto jednomase z m50b20?:P i tak ciagle cos wyskakuje to kolo trzeba roztoczyc i jakies inne drobnostki fajny filmik znalazlem w sieci:P tez tak sie czulem jak pierwszy raz zeswapowalem compacta:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie , teraz remontuje dwa silniki 4.4 rozrzady pierscienie itp mam jeszcze 2 iinne do remontu to warsztat sobie kupil blokadki zeby bylo profi a nie :P no i do swojego tez kupilem zawsze ustawialem po swojemu :D takze kupuj vke:p moj projekt .... nie mam czasu ciagle sporo pracy , w zasadzie silnik juz w aucie dolot zrobiony teraz robie jeszcze sprzeglo i na strojenie:D podrzucam fotki swojego zloma i aktualnie prac , niestety jedna v8 bd miala nowy blok jak widac:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to tak compact odpalony wszystko zrobione we wtorek dzwonie za terminem strojenia u Małeckiego tlumik poszedl dzis w obroty , fura pali swiszczy ehh to jest cos"P co tu bd duzo gadal... oblukajcie:p a i zaszalalem kupilem sobie fajne sprzeglo jednomase z m50b20 roztoczylem na 240 mm i wywazylem pod tarcze z 2.8 m52 tzn otoczak mi to robil i docisk zm57 male mody na skrzyni i jutro jade na probe :P a wlasnie i kupilem miedzyczasie kultowy caly kpl silnik ze skrzynia wiazkami kompem plugn play m50 b25 :P

Edytowane przez darozxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...