Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


chip e46 2.0D 150km


Lukson

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys gadałem z chłopaczkiem z Lubina i mowił ze ma wykrecona na 205km to juz dosyc duzo.. ale nie wiem czy ten silnik wytrzyma taka moc bo do najlpeszych nie nalezy..:).. ciagle mam dylemat bo juz jeden wał wymienialem..:D a powiedz mi czy ta strona co podales to za cała operacje 800zl wyszlo Ci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja także planuję zrobić w przeciągu miesiąca ze 150 na ~ 180KM ... więcej nie chcę szaleć bo już na Blacie 272tyś a Niemiec jeździł do 260 więc Ciort wie czy z lewej nie polecą tłoki a po prawej wał :bag:... Cena to 500zł jak się nie mylę w 3 Cityhappy_bmw

Edytowane przez danieldeni20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że przy tym przebiegu Niemiec już powymieniał książkowo wszystko co trzeba było(książkowo czytaj ok 170-190tys.km)

No nie wiem skoro olej zmieniał co 20 tyś ;/ No ale ja nie butuje .. tylko czasem jak mnie jakiś golf zdenerwuje ;p

[video=youtube;bADfY9njeiQ]

Edytowane przez danieldeni20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup sobie jakiegoś vieśwózka w TDI i idź na rekord mocy lolol A to co piszesz to nie tak do końca, słyszałem żeby wykręcić około 240Km już musisz szukać kutych tłoków, A silnik M47N wcale nie jest taki zły, tylko osprzęt typu turbo wtryski itp. są za delikatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup sobie jakiegoś vieśwózka w TDI i idź na rekord mocy lolol A to co piszesz to nie tak do końca, słyszałem żeby wykręcić około 240Km już musisz szukać kutych tłoków, A silnik M47N wcale nie jest taki zły, tylko osprzęt typu turbo wtryski itp. są za delikatne

a to o BMW się wieś, drech już nie mówi lolol Bez uniesień panowie, wolę Beatę <3 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to EGT, jeśli ono jest znośne to silnik będzie żył. Korby sa bardzo porównywalne jak w 1.9tdi PD wiec spokojnie powinny przenieść 250KM. Kwestia jak będzie dół momentu rozłożony, jak będzie dużo to ukręci wszystko.

I całym szacunkiem do TDI bo silniki bmw są w tyle jeśli chodzi o poziom modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...