Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Trzeci Spot Maxbimmer BMW Klub Wrocław


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec
tego zlotu chyba ni było bo nie dostrzegłem nikogo. Szkoda organizacja na 2 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: <bmw>

Spoty oczywscie ze był , ale około 14:30 zaczął padac deszcz wiec zadecydowalismy

zeby przejechac na parking pod mostem milenijnym , nie wiem o ktorej godzinie byles

na andersa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
W takim razie wszystko ok. Szkoda ze sie spózniłem moja wina. Powiadom mnie kolego o nastepnym spocie bede bardzo wdzięczny.( nastepnym razem nie zaśpie hehe) Kondzik :oops:

Nie ma problemu skoro jestes u nas zarejestrowany to napewno mejla dostaniesz

z terminem nastepnego spotu :D

A co do wczesniejszego wyjazdu z andersa to poprostu nie widzielismy sensu dłuzej

moknąć na deszczu i po 30minutach skoro nikt wiecej nie przyjechał to ruszylismy

pod milenijny :wink:

A nie najlepsza pogode w 200% zrekompensowała obecność Pawła i jego 850CSi

poprostu rewelacyjne auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Troche pogoda popsuła plany , ale i tak było bardzo sympatycznie :D

Na nastepnego spota trzeba cos podziałac zeby zaklepac jakis tor

i sobie posmigac na czas tak jak rozmawialismy , zobaczymy co

da sie załatwic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zdjecia fajne, 850 piękne, jedno z aut ktore bardzo chiałbym posiadac 8)

Auto wygląda dosc egzotycznie miedzy E30'stkami. Widze że były prawie same E30 jedna 850 i jedno E36 compact tak?? i Ładniutkie jest to E30 z napisem Shadow line na klapie, bardzo ładne, szczególne gdyby mialo czarny grill.

Ogólnie wszystko mi sie podoba 8)

szkoda tylko,że (tu uwaga chwale sie,jestem bardzo nie skromny :lol: :wink: :mrgreen: )

MÓJ(dużymi literami zeby nikt nie przeoczyl :wink: ) G-TECH sie na nic nie przydal.

Moę nastepnym razem sie przyda, moze bedzie też jego wlaściciel :wink: (czyli JA nie chwaląc sie :mrgreen: :wink: )

mam nadzieje ze bede na nastepnym spocie <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje sie ze kilka aut bylo ale po czasie wszystko popsul ten deszcz o 15,30 byl znajomy 735 e23 ale nas nie zastal szkoda ze niamialem z nim kontaktu tak pewnie by dojechal no ale uczymy sie na bledach, milo mi bylo poznac nowych kolegow i ciesze sie ze moglem byc na spocie

Pozdrawiam

732 Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
okazuje sie ze kilka aut bylo ale po czasie wszystko popsul ten deszcz o 15,30 byl znajomy 735 e23 ale nas nie zastal szkoda ze niamialem z nim kontaktu tak pewnie by dojechal no ale uczymy sie na bledach, milo mi bylo poznac nowych kolegow i ciesze sie ze moglem byc na spocie

Pozdrawiam

732 Konrad

Dokładnie , troche deszcz nam pomieszał szyki , bo wiem juz o 3 autach ktore przyjechaly

kolo 15-tej i niekogo na andersa nie zastały :? szkoda ale kto mógł przypuszczac ze

z takiej słonecznej pogody jak była do południa zacznie padac deszcz , no ale nauczka

na nastepnego spota zeby od razu pisac alternatywe gdzie mozna nas znalezc

czyli jak bedzie nastepnym razem padało i nie ma nas na andersa to jestesmy pod

mostem milenijnym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko,że (tu uwaga chwale sie,jestem bardzo nie skromny :lol: :wink: :mrgreen: )

MÓJ(dużymi literami zeby nikt nie przeoczyl :wink: ) G-TECH sie na nic nie przydal.

Moę nastepnym razem sie przyda, moze bedzie też jego wlaściciel :wink: (czyli JA nie chwaląc sie :mrgreen: :wink: )

mam nadzieje ze bede na nastepnym spocie <bmw>

i tu się mylisz :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen:

OFICJALNIE DZIĘKUJĘ ZA WYPOŻYCZENIE G-TECHA :!: :!: :!: :!: :!:

niestety trakcja słaba mocno mielił i kapcie za wąskie, mokro i czasy , hmmmmmmmmmm....... szkoda pisać: 16,xx i 12 do 60 mil czyli , :cry: :cry:

mam nadzieję że jeszcze to urządzonko będziemy mogli zobaczyć :roll: :roll:

Poopowiadajcie co było jak odjechałem, jakieś plany na tor ?? :|

PS. dzięki za duże, jasne, ciężkie pudło ze szkłem, :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...