Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Centrum Ogumienia w Lubinie rabaty na nowe opony i felgi


MXSiwek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim ! Rozmawiałem z ojcem i wynegocjowałem rabaty dla klubowiczów. Ciężko jest mi określić dokładnie wielkość rabatu ale ok 10-20% w zależności od tego co potrzebujecie. Rabatu na usługi niestety nie mogę zrobić ale na nowe opony lub felgi czy też dystanse itp. jak najbardziej. Najlepiej by było gdyby zainteresowane osoby pisały do mnie a ja resztę załatwię sam osobiście :wink: bmw_1bmw_0bmw_1

Nasz funpage:

https://www.facebook.com/centrum.ogumienia?ref=ts&fref=ts

WWW:

Centrum Ogumienia - Jacek Wągiel - Opony, serwis, skutery Motobi, quady Cectek, biura do wynajęcia w Lubinie

Tam znajdziecie wszelkie szczegóły jeżeli chodzi o godziny otwarcia.

Bezpośredni kontakt do mnie to 694-408-772 lub mxsiwek@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Recenzja od Kamila na temat Federal'i 595 Evo ;)

Cześć,

Jak narazie opony spisują się dobrze. Nie ma problemu z przyczepnością i uciekaniem przodu. Przy normalnej jeździe spisują się dobrze, przy ostrzejszych wejściach w zakręty, też nie zauważyłem, żeby przód uciekał. Pojeździłem ostatnio też w trochę w deszczu i spisywały się równie dobrze, mimo że obawiałem się o ich przyczepność na mokrym. Nawet na kostce brukowej nie było niczego niepokojącego.

Jeżeli ktoś szuka opon do normalnej jazdy to może brać śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U Siwka szybko, sprawnie i pieczalowicie, potrafi 20 min siedzieć na telefonie i skrupulatnie przeczesywac cala oferte jaka ma, aby sprostać oczekiwaniom. Ma dużą wiedzę nt opon, zna opinie klientów,  potrafi doradzić. Mega gosciu, polecam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mili Państwo, z dumą pragnę poinformować, że nasz sklep internetowy wystartował ! Także zapraszam wszystkich zainteresowanych, osobiście cieżko mi będzie zrobić lepsze ceny, czasami mogę pomóc przy skróceniu czasu oczekiwania ewentualnie zniwelować koszty przesyłki (czasami ! ) także kasa w dłoń i zapraszam
www.centrumogumienia.pl
Pozdrawiam, Siwek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...