Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Co sie dzieje na forum???


grzesiek2304

Rekomendowane odpowiedzi

dłuższy czas nie byłem obecny na forum, ale zawsze miałem bardzo pozytywne zdanie na jego temat, fajna i miła atmosfera, super ludzie którzy poza zamiłowaniem do marki BMW pomagają innym i zawsze podzielą się dobrą radą.

obserwując od jakiegoś czasu forum jestem zaniepokojony tym co się dzieje, coraz częściej widze tu jakieś buradztwo, spamowanie, pokazywanie co to nie ja...

mieliśmy już jeden rozłam, odeszło kilka osób które razem z nami wszystkimi budowali to forum i atmosfere, nie dopuśćmy ponownie do takiej sytuacji.

wyraźnie brak tu moderatorów, może warto powołać ich więcej? tak żeby mogli na spokojnie przeglądać i pilnować porządków w swoich działach a przede wszystkim karać za spamowanie, offtopy i inne nie zgodne z regulaminem posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimmer to taka osoba która jest tak niewyedukowana w dziedzinie motoryzacji, albo to po prostu troll nie mający konkretnego zajęcia i wali głupa po różnych forach między innymi na Naszym, jak go banują , to wraca pod innymi nikami i dalej zadaje te głupkowate pytania, dlatego nie dziwi mnie to, że ludzie głupio odpisują, albo już nikt nie chce się udzielać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek nie bardzo jarzę o co chodzi w tym temacie...

Widzisz niewłaściwy post to śmiało klikasz "Raportuj zły post" i moderator się tym zajmie.

Chyba żaden z Modów nie ma tyle czasu by dokładnie czytać wszystkie tematy i posty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek nie bardzo jarzę o co chodzi w tym temacie...

Widzisz niewłaściwy post to śmiało klikasz "Raportuj zły post" i moderator się tym zajmie.

Chyba żaden z Modów nie ma tyle czasu by dokładnie czytać wszystkie tematy i posty

jasne, nie żebym się czepiał, ale tylko chciałem napisać co myślę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dzieje, że jakiś niespełna rozumu koleś spamuje Nasze Forum głupotami.

Nie da się zblokować wszystkich. Nie można zblokować dostępu do Forum bo jakiś BARAN jest niespełna rozumu.

Tacy "ludzie" się zdażają i nic na to nie poradzisz.

Problem polega na tym Kim Jesteśmy. ZAWSZE CHCEMY POMÓC ale jeżeli to jest wykorzystywane przeciw nam to niestety pojawiają sie ostatecznie wpisy, które myślę miałeś na myśli tworząc ten temat.

Psychol sie doczepił i niestety nie odpuszcza.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli Grzesiek ma na myśli tylko ten jeden przypadek to myślę, że nie ma się czym przejmować. Nie wiem jak było kiedyś, bo zaglądam tu od niedawna, ale jak dla mnie to tutaj panuje ład, skład i harmonia a ten jeden przypadek należy olać i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimmer to typowe dziecko neostrady, obstawiam że jest trolem i specjalnie wprowadza zamęt żeby zaśmiecać forum. Po wklejanych przez niego wyedytowanych zdjęciach z naniesionymi komentarzami obstawiam, że nie jest takim de#ilem za jakiego chce aby go uważano. Koleś prawdopodobnie ma nudną pracę przy komputerze (obstawiam urzędnik z warszawy) i upatrzoną gdzieś na parkingu e46, wali bezsensowne pytania z nudów, tak robi i potem ma pocisk z naszych komentarzy.

Jak się ktoś taki pojawia ponownie, niech wkleja na dzień dobry zdjęcie przodu auta z widoczną tablica rejestracyjną, zwłaszcza jeśli to srebrne e46 320d!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...