Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Najt 28 wrzesień 2014


sagui

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czym wy się podniecacie? Przecież film jest średni. Profesjonalne to są filmu coupe rush'a. A tutaj.. Nawet te ujęcia z drona nie należą do wybitnych, za mało dynamiki w tym wszystkich. Ciągle te same powtarzające się ujęcia. Niestety ale nie jest to film, który zapadnie mi w pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym wy się podniecacie? Przecież film jest średni. Profesjonalne to są filmu coupe rush'a. A tutaj.. Nawet te ujęcia z drona nie należą do wybitnych, za mało dynamiki w tym wszystkich. Ciągle te same powtarzające się ujęcia. Niestety ale nie jest to film, który zapadnie mi w pamięci.

Czyli co mamy już zdjęć swoich aut na forum nie zamieszczać?? Bo rusha pewnie będą lepsze?? Czyli najlepiej nic nie robić bo wyjdzie na pewno gorzej jak profesjonalistom.

a czy ktoś pisał, że będzie pełna profeska?? chłopak zrobił coś innego ujęć z drona chyba jeszcze nie było i to się ceni. Nie każdy zajmuje się tym profesjonalnie, fajnie, że jest pamiątka ze spota i to nie byle jaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co mamy już zdjęć swoich aut na forum nie zamieszczać?? Bo rusha pewnie będą lepsze?? Czyli najlepiej nic nie robić bo wyjdzie na pewno gorzej jak profesjonalistom.

a czy ktoś pisał, że będzie pełna profeska?? chłopak zrobił coś innego ujęć z drona chyba jeszcze nie było i to się ceni. Nie każdy zajmuje się tym profesjonalnie, fajnie, że jest pamiątka ze spota i to nie byle jaka.

Pakos, ale nie interpretuj źle to co napisałem, bo nie rozumiem kompletnie o co Ci chodzi z tym tekstem o dodawaniu zdjęć. Czy ja gdzieś mówiłem , że wszystko ma być ala rush? Nie. Poprostu śmieszą mnie komentarze DO TEGO FILMU typu "pełna profeska" czy "igla" skoro to nie jest ten poziom. O filmach SSE wspomniałem tylko w formie przykładu profesjonalnego filmu, nic więcej. Postaw sobie obok siebie te dwie produkcję i powiedz mi który nazwiesz profesjonalny, a który nie?

Nikt nie pisał że będzie profeska, ale ludzie tak to ocenili i mi tylko o to chodzi, więc się nie czepiaj, bo nie widzę powodu żebyś to robił. I Fajnie, że jest taki film, że takie ujęcia, chwała mu za to, miła pamiątka. Ja nie mam nic do niego.

Szczerze ocenilem jego film, znam się trochę na tym, bo kiedyś siedziałem w takich filmach. Chyba mamy tutaj wolność słowa? Czy mam siedzieć cicho jak mi się coś nie podoba?

Edytowane przez michal_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam się trochę na tym, bo kiedyś siedziałem w takich filmach

a więc czekamy z niecierpliwością na produkcję od Ciebie... najbliższa okazja do pokazania swoich umiejętności:

http://www.maxbimmer.pl/f108/wsp%F3lne-grillowanie-t%B1pad%B3a-26-10-2014-a-26660/

:D

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc czekamy z niecierpliwością na produkcję od Ciebie... najbliższa okazja do pokazania swoich umiejętności:

http://www.maxbimmer.pl/f108/wsp%F3lne-grillowanie-t%B1pad%B3a-26-10-2014-a-26660/

:D

Napisałem "kiedys", teraz kiepsko z czasem, ale jak znajdę chwilę to coś skleje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym wy się podniecacie? Przecież film jest średni. Profesjonalne to są filmu coupe rush'a. A tutaj.. Nawet te ujęcia z drona nie należą do wybitnych, za mało dynamiki w tym wszystkich. Ciągle te same powtarzające się ujęcia. Niestety ale nie jest to film, który zapadnie mi w pamięci.

Dobre masz porównanie filmu kręconego wieloma ujęciami w kilku miejscach a spota kręconego jednym ujęciem w tym samym miejscu.

Zapewne montaż też nie trwał tygodniami więc czego ty oczekujesz ? .

Czekam zatem na profesjonalny filmy z twojej strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa film wyszedł super pełna profeska .
Dobre masz porównanie filmu kręconego wieloma ujęciami w kilku miejscach a spota kręconego jednym ujęciem w tym samym miejscu.

To po nazywasz go jako pełna profeska? Skoro taki nie jest

Ale dobra, nie będę się kłócić.. To jest wasze zdanie, a moje jest inne i tyle

Nazywam rzecz po imieniu, to tak samo jakby ktoś napisał, że zdjęcia w mojej galerii są profesjonalne.. Film jest fajny i tyle, ale nie profesjonalny.

Edytowane przez michal_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne zdanie jest takie - Miras spędził pewnie sporo czasu by zrobić ten film i chwała mu za to.

Zostanie fajna pamiątka po Najcie.

Jeśli ktoś uważa film za mało profesjonalny to jego sprawa, ma do tego pełne prawo.

Może również przygotować swój i zgłosić go do Nagrody Akademii Filmowej - może dostanie Oskara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po nazywasz go jako pełna profeska? Skoro taki nie jest

Ale dobra, nie będę się kłócić.. To jest wasze zdanie, a moje jest inne i tyle

Nazywam rzecz po imieniu, to tak samo jakby ktoś napisał, że zdjęcia w mojej galerii są profesjonalne.. Film jest fajny i tyle, ale nie profesjonalny.

Uważam że ujęcia z Drona wyszły profesjonalnie , nie każdy ma takie możliwości .

Boli cię że napisałem że pełna profeska ? , najlepiej wyciągnąć same niedoskonałości i błędy i napisać że lipa bo montaż wyszedł słabo.

Nie jestem profesjonalistą i mogę się nie znać lecz mogę napisać co myślę .

Jeżeli coś mi się nie podoba a ktoś uważa inaczej to po prostu nie komentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co bić piany, zawsze możecie nakupić sprzętu i kręcić... będziemy oceniać i się wypowiadać, a Mirasowi chwała za to, że bawi się w kręcenie, czy też robienie zdjęć i za to też dostał od wielu browara i każdy dostanie czy to za filmik czy foty, jakie by nie były, wszak to zawsze jakaś pamiątka:drunk:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...