Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Webasto e38


Mały Polkowice

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy prawdo podobnie mam webasto w swojej bemuśi tak wynika z naklejki na lewym kielichu ,a mianowicie czy ktoś to rozbierał czyścił naprawiał, jak to działa bo u mnie wo gule nie dział chciał bym to uruchomić jak ktoś coś wie każda informacja jest cena pozdrawiam.Chciałem dodać żę posiadam webasto

Thermo Top Z/C -D

Edytowane przez Mały Polkowice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w e39 miałem tak;

raz zadziałało od kupna , więc ściągnąłem nadkole i patrze a tam kabel zgnił... więc zlutowałem ale nic to nie dało..

więc rozebrałem piec i po ściągnięciu obudowy to zobaczyłem całą płyte zgnitą...

więc trzeba najpierw zobaczyć czy da się kompem podpiąć z nim bo być może tylko świeca umarła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

what_the_fuck__by_stevesjobes-d4yckx9.jpg

Ja przepraszam, może się czepiam, ale szanujmy się nawzajem. Chcesz pomocy to napisz to czytelnie, bez błędów, poprawnie interpunkcyjnie. To się koszmarnie czyta, gałki oczne mi krwawią.

A żeby było zgodnie z tematem - jeśli nie wiesz czy masz webasto - sprawdź po numerze VIN.

Po co chcesz to czyścić i naprawiać? Co się dzieje? Może to nie Webasto.

No i ostatecznie - instrukcja obsługi. Tam masz wszystko. Naprawdę polecam każdemu przeczytanie instrukcji do swojej Bejcy bo można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ktoś tu jest strasznie mocno wrażliwy na pisownię to (jakaś panienka) Przepraszam PANA HRABIĘ ZA BARDZO PROSTACKIE PISANIE>>>>>>>>>>INNI ROZSZUMIĄ TO CO PISZĘ ALE INNI NIE

Edytowane przez Mały Polkowice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...