Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


MP serwis czyli Mechanika pojazdowa u Dyzia


Dyziu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Byłem-schludnie,czysto,porządek.

Składanie silnika po wywaleniu klapek kolektora dolotowego zajęło mu 23min57sek:)

Kawki się napiliśmy i poszlo zamówienie na amortyzatory tylne w dobrej cenie po tym jak wysterował mnie Motohit.

Polecam MP serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem,zobaczyłem, kawki się napiłem (akurat była moja ulubiona), diagnoza postawiona w tempie błyskawicy, Dyziu rzucił okiem na całe auto i już wszystko wiem. Szczerze polecam i pozdrawiam! Dla zastanawiających się czy warto jechać z Wrocławia bądź innego miejsca to odpowiedź brzmi TAKbmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dyziek-masz prasę u siebie ,która ogarnęłaby wymianę łożyska tylnego i wciśnięcie potem piasty w wewnętrzną bieżnię łożyska??

Do tego wymianę luleji w wahaczu w e34?

Prawe łożysko i piasta poszła elegancko ale w lewym stanęła piasta tak ,że kilka zestawów kluczy pogiąłem a luz i tak jest.

Dziasiaj podszedłem do lewego powtórnie by jeszcze raz je wymienić ale gne kolejne klucze a i tak nakrętka piasty ani drgnie.

Organizuje już następny lewy wahacz i trzeba by go na gotowo uzbroić i wstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No to tak, wczoraj z okazji tego że było jakieś święto, była chwila czasu na mały serwis u Dyzia, chwila moment świece powymieniane, nowe wężyki podciśnienia, Egr wyglancowany, pogadane kawa wypita i to wszystko fachowo i w rozsądnych cenach, polecam bmw_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio podstawione auto do MPower Serwis u Dyzia :wink: Wymienione trzy rolki oraz pasek i piszczeć przestało :) Oraz znaleziona przyczyna zapowietrzania sie układu chłodzenia- walnięta uszczelka termostatu. Po wymianie juz sie nie zapowietrza i kontrolka poziomu płynu juz sie nie zapala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj byłem u Dyzia,skrzynka zrzucona i założona w .....5 minut:wink: Dyliżans zastępczy bez ograniczeń kilometrów:mrgreen:Kawka rewelacyjna-tym bardziej że sam robiłem:wink: Najważniejsze że za.ebiście solidnie i nie drogo,a po rozmowie z Dyziem dowiedziałem się że mamy te same zainteresowania-lubimy zwierzeęta a najbardziej MAŁPKIbmw_1(w czasie wolnym oczywiście,po pracy) bmw_1

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wczoraj mój czołg odebrany po zregenerowaniu konwertera w Długołęce.

Fura śmiga aż miło dodatkowo z nowym olejem w skrzyni i filtrem. Oczywiście na czas naprawy super strzała jako auto zastępcze pozwoliła zostawić furacza na czas regeneracji czyli aż 1 dzień :)

No i bonus czyli czysto pod maską bo jak Dyziu stwierdził nie mógł na to patrzeć :bag:

Polecam

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi umył wszystko.... Oli , jak się pomyka moim byłym nissanem skylinem???:mrgreen:

Qtwa Przemo skyline nawet automatycznie mi przewietrzal się od strony pasażera. Ale nie wytrzymałem i mu to naprawiłem i teraz jest wszystko oki.

Najgorsze dla mnie było przyzwyczajenie się do tego że hamulców brak :4:

M

No i oczywiście musiałem zapomieć o wyprzedzaniu hahaha

Oli

Edytowane przez olog22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Znowu Dyzio zreanimował mi dyliżans.Tym razem e39.Pęknięta głowica:(Trochę poxiliny,silikonu i trytki załatwiły sprawę:)A tak poważnie,głowica zregenerowana,założona i auto śmiga:)Jak zwykle szybko i w dobrej cenie.Znowu nie żałuję przejechanych 140km w jedną stronę.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...