Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Profesjonalna kosmetyka aut. Zniżka 20% dla forum!


Chudziutki

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do CarSpa Auto-Centrum, miejsca gdzie samochody traktowane są w sposób wyjątkowy. Dbamy o to aby wszystkie prace były wykonywane z jak najwyższą dbałością o szczegóły ale też były bezpieczne.

Mieścimy się w Mokronosie Dolnym przy ul. Orzechowej 5, zaraz przy zjeździe z obwodnicy autostradowej Wrocławia na oporów.

Na wszelki wypadek podaje tel. 884-959-400 -Jest to numer bezpośrednio do mnie żeby nie było niejasności.

Oferujemy takie usługi jak:

-bezpieczne mycie oraz sprzątanie samochodów

-dekantaminacja lakieru (dokładne oczyszczenie lakieru z np. smoły, asfaltu, opiłków metalu) wygładzenie

-nakładanie twardych wosków (Megiars, Mothers, Poor Boys)

-ręczna oraz mechaniczna renowacja powłoki lakierniczej

-pranie tapicerki oraz czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej (Kercher, Zymol, Glypton)

-zabezpieczenia lakieru powłokami ochronnymi nawet do kilku lat (Gyeon, 4Nano)

Dodatkowo oferujemy takie usługi jak:

-zmianę opon i komputerowe wyważanie kół

-napełnianie i odgrzybianie klimatyzacji ze zmianą oleju w układzie

-wymianę oleju oraz filtrów

-wymiany klocków hamulcowych

-oraz innych płynów i części eksploatacyjnych

bmw_0Dla osób z forum zniżka 20% na wszystkie usługi!bmw_0

Więcej szczegółów na pw oraz na facebooku.

https://www.facebook.com/carspawroclaw?ref=hl

Edytowane przez Chudziutki
Aktualizacja danych kontaktowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia stanu lakieru musiał bym zobaczyć ile pracy przy nim będzie, no i kwestia czym chciał byś wykończyć lakier. odświeżenie lakieru około 200zł-300zł, przy mocno "zmęczonych" samochodach nawet i 500zł-600zł ale wszystko jest do dogadania przy oględzinach. Podane ceny są liczone przy wykończeniu standardowo twardym woskiem naturalnym lub syntetycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Chudy, a powiedz mi czym moge zmyc czarne kreski (prawdopodobnie po butach) zostawione na jasnych plastikach od siedzeń i listew wykonczzeniowych na progach?? APC nie dało rady. IPĄ spróbowac? ?

Jakie masz APC? I jak rozrabiasz? IPA raczej tego nie ściągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC mam z blinka i próbowałem 1:15, 1:10 i 1:5. Nie rozcienczonym apc bałem sie, ze odbarwi plastiki.

Ja zazwyczaj używam Vinnet APC, 1:2 możesz śmiało zrobić jeszcze. Może się okazać że nie usunie się takich śladów od butów czasem tak jest niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak kiedyś w mojej toyote odswiezalem tapicerkę takie mini pranie, środek k2 do mycia tapicerki samochodowej idealnie doczyscil jasno szare chropowate plastki właśnie takie od gumy z butów

Ciekawe, będę musiał popróbować bo z tego co testowałem to K2 nie miało zbyt dobrych kosmetyków, korzystasz z tej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...