Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Profesjonalna kosmetyka aut. Zniżka 20% dla forum!


Chudziutki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
I jak? Próbowałeś coś zaradzić? No i przede wszystkim czy się udało?

Wez nie pytaj... 1 lutego wyprowadziłem się do Oleśnicy, a kosmetyki do auta zostały u mamy. Byłem po nie przy okazji bo chcialem wziac APC i dressingi zeby w srodku ogarnac cos bo w miescie to nie ma co robic :P No i wróciłem na pusto bo zapomniałem ich zabrac:2bacik: Może pojade jakos w tygodniu znowu to zabiore i spróbuje to domyc i zdam relacje, czy dało rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiosenna promocja w CarSpa Auto-Centrum rusza!

*Mycie 20zł

*Komplet 50zł

*Pranie całej tapicerki (podsufitka, boczki, plastiki, siedzenia, podłoga/bagażnik) 150zł

*Czyszczenie i konserwacja skóry (taka sama usługa jak pranie tylko ze skórą) 200zł

*Nałożenie twardego wosku Meguiars bez oczyszczania (smoła, glinka itp) 70zł

*Z oczyszczeniem 100zł

*3 Fazowa ręczna regeneracja powłoki lakierniczej (oczyszczenie z glinką itp., cleaner, politura, twardy wosk) 150zł

Korekty lakieru powłoki ochronne i inne usługi też w mocno obniżonych cenach do ustalenia na miejscu lub telefonicznie.

Zapraszam również na wymianę ogumienia na kołach do 17", jest również możliwość przechowania opon jeśli ktoś nie ma na nie miejsca w domu 40zł komplet na sezon ;)

*wymiana opon na kołach stalowych z wyważeniem 50zł

*wymiana opon na kołach aluminiowych z wyważeniem 70zł

*wymiana całych kół z wyważeniem bez ściągania opon 40zł bez względu czy jest to felga stalowa czy aluminiowa

Wymiany całych kół bez zmiany opon wykonuję dla wszystkich rozmiarów felg również powyżej 17"

CENY TYLKO DLA FORUMOWICZÓW! PROMOCJA TRWA DO ODWOŁANIA WIĘC ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenny powiew świeżości!

Zapraszam również na podstawowy serwis klimatyzacji w super cenach 70zł + 10zł za każde 100g czynnika wprowadzonego do układu

Usługa zawiera:

*ściągnięcie czynnika chłodniczego

*ściągnięcie zużytego oleju układu klimatyzacji

*kontrola ciśnień

*oczyszczenie układu klimatyzacji

*uzupełnienie czynnika chłodniczego

*uzupełnienie nowego oleju w układzie klimatyzacji

Oczyszczenie nawiewów 10zł

dodatkowo ewentualna wymiana filtra kabinowego (trzeba doliczyć koszt filtra lub przywieźć samemu)

P.S. Radovanovic1 mówisz i masz ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Przepraszam za moją nie obecność, chwilowe problemy ze zdrowiem. Już wszystko wraca do ładu, czasem mogę być pod drugim numerem 537-434-394. Zapraszam wszystkich serdecznie uklon_bmw

Edytowane przez Chudziutki
Zły numer telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...