Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Najt 22 Luty 2015


PRZEMO

Rekomendowane odpowiedzi

No ja już myślałem że Pirooz dawno pojechał a tu nagle pojawił się z następnego pasa :)

Poza tym to nawet nie startuję do służbowej Yariski :mrgreen: a Pirooz po przejażdżce M5 wziął ze sobą troszkę mocy z fałdziesięć happy_bmw

Dzięki wszystkim za spotkanie i pogaduchy.

Miło że frekwencja dopisała i pogoda też.

Ja wróciłem z aktywnym AUX /dzięki wielkie Kamcio :drunk:/ a żona z nowymi butami /coś tam mówiła o jakiś dziurach po szpilkach na kanapie - nie Lucas ?? kuogkuogkuogkuog/.

Ojj drogi spot :bag:

Do następnego razu i czekamy na foty.

Oli i Ania

Edytowane przez olog22
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, coraz ciekawiej robi się na Najtach...

Mam rozumieć, że pod szyldem Maxbimmera odpierdalało się wioskę jak pod remizą czy tylko źle interpretuję te wpisy?

Niebiescy dziś cały dzień krążyli koło Magnolii więc to że raz przyjechali się pokazać raczej nie miało nic wspólnego z tym co się działo. A nie działo się nic ponad to co zwykle ;) może było troszkę głośniej bo było kilka wozów o głośnych wydechach ;) spokojnie Forest, wstydu nie narobiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już myślałem że Pirooz dawno pojechał a tu nagle pojawił się z następnego pasa :)

Poza tym to nawet nie startuję do służbowej Yariski :mrgreen: a Pirooz po przejażdżce M5 wziął ze sobą troszkę mocy z fałdziesięć happy_bmw

Dzięki wszystkim za spotkanie i pogaduchy.

Miło że frekwencja dopisała i pogoda też.

Ja wróciłem z aktywnym AUX /dzięki wielkie Kamcio :drunk:/ a żona z nowymi butami /coś tam mówiła o jakiś dziurach po szpilkach na kanapie - nie Lucas ?? kuogkuogkuogkuog/.

Ojj drogi spot :bag:

Do następnego razu i czekamy na foty.

Oli i Ania

Najlepsza wyścigówka to służbówka ;) i fakt, jak Adrian nie patrzył to szybko zrobiłem swapa :D ale ciiii,może nie zauważy że brakuje 400 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy dziś cały dzień krążyli koło Magnolii więc to że raz przyjechali się pokazać raczej nie miało nic wspólnego z tym co się działo. A nie działo się nic ponad to co zwykle ;) może było troszkę głośniej bo było kilka wozów o głośnych wydechach ;) spokojnie Forest, wstydu nie narobiliśmy.

Żeby tylko niebiescy, bo moresy też sie zakręciły i obczajały auta w swojej skodzie RS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie jednej z tras 'taryfą' ktoś rzucił pomysł aby kolejnym razem, jeśli oczywiście nasz nowy kolega będzie na Najcie, zrzucić mu się na wahę aby nas powoził ;) tylko wtedy to już przydałoby się to zorganizować na legalu.

Proszę o numer konta a przelew robię już teraz bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, coraz ciekawiej robi się na Najtach...

Mam rozumieć, że pod szyldem Maxbimmera odpierdalało się wioskę jak pod remizą czy tylko źle interpretuję te wpisy?

Forest ma rację, żeby to kurcze z tego wszystkiego wstydu nie było :/ palić kapcia to można za miastem w lesie a nie w takich miejscach jak magnolia i to jeszcze co drugie auto pewnie z naklejką maxbimmera :/

P.S.

Nie byłe nie widziałem ale tylko posty komentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest ma rację, żeby to kurcze z tego wszystkiego wstydu nie było :/ palić kapcia to można za miastem w lesie a nie w takich miejscach jak magnolia i to jeszcze co drugie auto pewnie z naklejką maxbimmera :/

P.S.

Nie byłe nie widziałem ale tylko posty komentuje

A ja byłem i szczerze uważam że nie zdarzyło się dziś nic nadzwyczajnego.

Może ktoś z zarządu zorientowałby się ile by kosztowało zajęcie Niskich Łąk na np 3h na kolejnego Najta? Parking pomieści dużo aut,jest tor gdzie chętni mogą sobie zrobić małe upalanie. To nie mogą być jakieś strasznie duże koszty a każdy wysupła przecież 5-10 zł za możliwość spotkania w takim miejscu.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś mało fotek jest :(

Co do upalania to ja rozumiem szybki start czy coś ale bączki to już nie ten styl jak na mój gust.

Można by zrobić raz na jakiś czas jakieś spotkanie na torze i dla chętnych wjazd odpłatny i hejka ale jak będzie to stały punkt programu to zamiast pogadać o autach i o tym co można by zrobić i co się zrobiło będziemy wąchać palona gumę i zastanawiali się kiedy ktoś zrobi sobie qq.

Takie jest moje zdanie na ten temat ale nie znaczy że mam rację i postaram się dostosować ;)

W oczekiwaniu na foty

Oli i Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam "znajomości" jedynie u gościa prowadzącego tamtejszą Stację Diagnostyczną. Ale to raczej nie pomoże ;)

Co do upalania to ja rozumiem szybki start czy coś ale bączki to już nie ten styl jak na mój gust.

Można by zrobić raz na jakiś czas jakieś spotkanie na torze i dla chętnych wjazd odpłatny i hejka ale jak będzie to stały punkt programu to zamiast pogadać o autach i o tym co można by zrobić i co się zrobiło będziemy wąchać palona gumę i zastanawiali się kiedy ktoś zrobi sobie qq.

Takie jest moje zdanie na ten temat ale nie znaczy że mam rację i postaram się dostosować

Oli, tam jest tyle miejsca że dla każdego się znajdzie przytulny kąt :) Ci którzy chcą upalać będą sobie latać, reszta może bezpiecznie stać i konwersować na parkingu nieopodal :) Byłem tam kilka razy przy okazji różnych imprez (m.in. rewelacyjna impreza YATO gdzie driftowały kilkusetkonne potwory) i dało się spokojnie rozmawiać na parkingu.

Zaletą na pewno jest to, że mielibyśmy święty spokój z osobami postronnymi. Nikt by nam nie przejeżdżał, policja by się nie interesowała, nikomu byśmy nie wadzili. Takie "swoje" miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie rozmawiałem z kolegą coś mi powiedział że koszt wynajęcia toru za godz 250 zł tylko coś wspomniał o ilości aut ale to pewnie do dogadania jeszcze jeden problem to może być ubezpieczeniem w razie czego bo oni niby wymagają

jak tylko dowiem się czegoś więcej dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za tak gorące przyjęcie do grona Maxbimmerów ;) Szkoda, że nie wszystkich udało mi się poznać i nie wszystkie auta obejrzeć, ale i tak atmosfera na najcie była niesamowita ! Bilety na podróż liniami M Airlines do nabycia już wkrótce w Empiku i dobrych sklepach muzycznych :D Temat toru - brzmi rewelacyjnie ! Pozdrawiam wszystkich i również czekam na zdjęcia bo fotografów nie brakowało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...