Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A ja czekam na to :
wycie syreny na końcówce ROZP... MNIE NA STRZĘPY I TYLE W TEMACIE.:twisted:

Cool! Właśnie na taki film czekałem!! Dzieki za trailera!! :drunk::drunk::drunk:

My dzis idziemy na MiB III

Jak wrócę to napisze co nieco.

Update:

Film okazał się zbyt ckliwy jak na klimat poprzedników (MiB I i II). Tematem są relacje pomiędzy agentami K i J. Oczywiście kosmiczny Bad Guy tez jest.

Ogólnie za duzo melancholii i za mało akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylismy w kinie. Mysle, ze gdybym doczytal sie wczesniej, ze to francuski film, to pewnie bysmy sobie odpuscili. Ale jestem mega zadowolony ze nie doczytalem sie! Film pt. NIETYKALNI. Dawno, albo inaczej. Nie pamietam zeby jakikolwiek film zrobil na mnie takie wrazenie. Naprawde polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejzelismy Iron Sky. Polecam tylko cholernie wytrwalym :D Jakis tam swoj klimat film ma ale jest poprostu glupi. Niby komedia z przymrozeniem oka, mimo to delikatna lipa. Natomiast sama inwazja Nazistow z ciemnej strony ksiezyca daje rade efekty calkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejzelismy Iron Sky. Polecam tylko cholernie wytrwalym :D Jakis tam swoj klimat film ma ale jest poprostu glupi. Niby komedia z przymrozeniem oka, mimo to delikatna lipa. Natomiast sama inwazja Nazistow z ciemnej strony ksiezyca daje rade efekty calkiem spoko.

Też widziałem to w kinie i to na premierze...parodia. Liczyłem na to,że tym razem wygrają ;) Poszedłem tam dla Laibach i Udo Kiera...nic szczególnego. Znaczy Laibach i Kier gut,ale reszta średnio...do popcornu.

Swoją drogą pojeździć R 75 po księżycu...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wlasnie wrocilismy z Prometheus'a. Generalnie nieoczekujcie tu klimatu Obcego. Film jest nakrecony w zupelnie inny sposob chociaz pobac sie tez mozna. Kolezanka kilkakrotnie trzasla calym rzedem :D. Dla fanow Obcego pozycja obowiazkowa bo pare niezlych motywow tam urwali, ktorych absolutnie sie niespodziewalem, dla kogos kto nie ogladal Obcego bedzie to normalne kino S-F z ciekawa fabula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My idziemy w środę. A co do Obcego to nie bez powodu zawędrował na moja łydkę ;) uklon_bmw Prawdziwy drapieżnik!!

Kina oczywiście się spodziewam innego jak poprzednie wydania, chociażby ze względu na różnice czasową pomiędzy filmami..

Ale ja i tak kocham SF i biorę wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam,na pewno znasz tego pana

3244.$.jpg

Właśnie wróciliśmy z filmu. Jak był młody to nieco inaczej wyglądał ;) Polecam

Ogólnie to "fajny fajny ale trochę damski", fabuła trochę przynudzała. Resztę dopowiedziałem sobie w wyobraźni :D

Teraz zasysam z neta po kolei wszystkie Alieny. Zrobię sobie "Riply"eja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prometeusz....Powiem tak: Zdjęcia fantastyczne-Dariusz Wolski nie opieprzał się na Islandii, efekty spec-bardzo dobre,Chrlize Theron-sexi,ale rola Cyborga(David) najlepsza, Muzyka znakomita... Poza tym? Film w ogóle nie trzyma się kupy fabularnie ten film. Alien pozostanie Alienem, a to to po prostu próba wyłudzenia pieniędzy.

Dodam tylko że prequel The Thing dużo bardziej spójny i znakomity! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film w ogóle nie trzyma się kupy fabularnie ten film. Alien pozostanie Alienem, a to to po prostu próba wyłudzenia pieniędzy.

Za to kocham kino S-F :D Bo kazdy ma swoje zdanie. Mi akurat film cholernie sie podobal. Fabula jaknajbardziej spojna tylko z masa rzeczy niedopowiedzianych co swiadczy najprawdopodobniej ze bedzie kontynuacja albo Scott chcial zmusic widza do "dumania".

Sama pierwsza scene mozna zrozumiec na kilka sposobow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio oglądaliśmy Sztos 2 .... kilka ciekawych akcji , tekstów + nawiązań aktorów/scen do chłopaki nie płaczą ... ale ogólnie kicha mega ... kto wykłada siano na produkcję takich filmów , że to się opłaca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...