Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


proba kradzierzy M6 w Katowicach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przedwczoraj w nocy w katowicach ktos probowal gwizdnac z parkingu M6 znajomego, skonczylo sie na uszkodzeniu drzwi - zamku oraz rozebraniu czesci konsoli w srodku. Uczulam wlascicieli podobnych samochodow w rejonie ze "jest na to popyt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd to wiesz:4:

Bo mi koledzy opowiadali

Turbo Decoder: sposób na samochody? - Grupa Wirtualna Polska

Do tego kupujesz emulatorek obd edc15 lub edc16 lub nowszy i wchodzisz w konflikt z prawem.

A wszystko legalnie można kupić tutaj, jak i pooglądać działanie.. Myślę że Was zaintereusuje

Key Prog Tools - BMW Smart Key Programming OBD Device Vag Commander.

Edytowane przez efendi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi koledzy opowiadali

Turbo Decoder: sposób na samochody? - Grupa Wirtualna Polska

Do tego kupujesz emulatorek obd edc15 lub edc16 lub nowszy i wchodzisz w konflikt z prawem.

A wszystko legalnie można kupić tutaj, jak i pooglądać działanie.. Myślę że Was zaintereusuje

Key Prog Tools - BMW Smart Key Programming OBD Device Vag Commander.

No to teraz pomogłeś co nieco podglądaczom forum z pod ciemnej gwiazdy :twisted:

A tak na poważnie to jak ktoś chce się wbić do auta to zrobi to mniej lub bardziej profesjonalnie:bag: niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pomogłeś co nieco podglądaczom forum z pod ciemnej gwiazdy :twisted:

A tak na poważnie to jak ktoś chce się wbić do auta to zrobi to mniej lub bardziej profesjonalnie:bag: niestety...

Ci co to robią znają już to i inne zabawki od dawna.

To bardziej zostało wklejone dla waszej wiadomości, żebyście byli świadomi jak niewielkich nakładów kasy trzeba się pozbyć żeby zająć się kradzieżami pojazdów.

Dlatego, osobiście pisałem kiedyś na forum żeby dział "Galeria" był po jakiejś autoryzacji np. spotowej a nie dla każdego !!!

Edytowane przez efendi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, osobiście pisałem kiedyś na forum żeby dział "Galeria" był po jakiejś autoryzacji np. spotowej a nie dla każdego !!!
Pamiętam i popieram bmw_1

P.S.

Żebyś nie pomyślał przypadkiem że mój post był jakimś atakiem broń Boże bmw_beer bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co to robią znają już to i inne zabawki od dawna.

Dlatego, osobiście pisałem kiedyś na forum żeby dział "Galeria" był po jakiejś autoryzacji np. spotowej a nie dla każdego !!!

Nie ma szans zeby sie uchronic od zlodziei. Nawet jak ktos byl na spocie to skad wiesz jakie sa jego intencje? Moze przyjechal obejrzec "towar" na zywo. Też nikogo nie oskarżam, to tylko czysto teoretyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to juz zdecydowanie zaweza troche krąg.. A teraz "byle" kto, po 2 sekundowych poszukiwaniach w google wbija na forum, rejestruje się w 2 minuty i już leci fura po furze. Już przykładowo "od 50 postów" eliminuje dużo. Baaa ja nie wiem czy czasem bez rejestracji nie da się galerii obejrzeć. Poza tym na forum, jako aktywni forumowicze tworzymy jakąś pseudo społeczność i jak wrzucasz zdjęcia np. nowych kółek to raczej chcesz to pokazać tym najaktywniejszym, których w większości mniejszości znasz na żywca.

Poza tym na forum nie wchodza "profesjonalni" zlodzieje bo aut starszych niż 10 lat a nawet jeszcze mniej nie opłaca się kraść pomijając auta na zamówienie czy też ciekawe okazy jak np. Mki, Alpiny itp. Po drugie auta z forum, te dobrze doinwestowane z wewnatrz jak i zewnatrz sa najczesciej znane jak i ich kierowcy w danym regionie. Tak wiec nawet jak masz auto za ktore zaplaciles 15k i zaraz wlozyles 15k i masz do niego wielki sentyment to mozesz nawet nie zamykac ;-). Auta ludzi z forum gina z rak ludzi z forum. Zreszta moj kolega, fan e30 ma kolege co tez ma e30, no i ten kolega zrobil swapa, tu wylizal, tam wylizal, tu w aso cos kupil, tu jakies rarytasy zdobyl i zrobil sobie auto miod malina. Oczywiscie caly czas pelen raporten na forum z postepow. 2 razy probowali mu auto uprowadzic. Co prawda nie uprowadzili ale...

I jeszcze jedno, jak auto ginie to w wiekszosci na czesci. W zaleznosci od marki, klasy itp mozna do latwiejszych obliczen przyjac ze zlodziej dostaje 5-10% wartosci nowego ale nie zawsze. Wiec teraz jak masz auto np. doinwestowane e46 ktore jest warte 30k ale tylko dla Ciebie to zlodziej za nie nie dostanie nic i porzuci na ulicy albo dostanie jakiej grosze na nocnego McDrive'a

-

Edytowane przez efendi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...