Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kilka pytań


judam

Rekomendowane odpowiedzi

Związku z powrotem do E32 http://www.maxbimmer.pl/f82/czy-znacie-moj%B1-bmw-napewno-jest-z-forum-28885/ mam kilka pytań.

1. O co chodzi dokładnie z CODE na komputerze i skąd go wziąć i co ma wspólnego aktualna data z tym ?

2. Czym się różnią grille w e32. Są wąskie i szerokie ? I Jaki ja mam?

3. W starej mojej e32 z 1987 roku gaz do klimy mialem ten stary już nie dostępny, a w tej 1990 roku jaki powinien być gaz ?

4. Czy antena którą posiadam na aucie jest oryginał ? W tym miejscu ? Wydaje mi się że w mojej starej miałem w szybie

5. Jakie są różnice konstrukcyjne / wyposażenia pomiędzy e32 z 1987 a 1990 roku?

6. Na jakiej stronie odkodować numer VIN ?

Tymczasowo to wszystko dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Daj jakieś fotki przodu to będzie wiadomo jaki masz gril, ale po roczniku to powinieneś mieć wąski gril.

3. W 1990r też pewnie będzie gaz R12, ale dla pewności na pasie przednim sprawdź zieloną naklejke, tam będzie napisane albo R12 albo R134a

5. Nie ma żadnych różnic konstrukcyjnych bo i tu i tu jest R6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. BMW OBC Anti-Theft Code E23, E24, E28, E30, E32, E34, E36 | Bavarian Autosport Blog

3. napewno masz na na R12, gdyż ja w E34 z 12/91 też mam R12. Nie mniej jednak układ jest tak przygotowany że bez problemu wchodzi R134a - sprawdzone na własnej skórze, nabite 3 lata temu i do dziś jest, działa, chłodzi :) - jedyne co zmieniałem to tylko o-ringi na przyłączach do sprężarki bo stare były zużyte (uklepane) i tyle.

6. Free Online BMW VIN Decoder, lookup, check - BMWVin.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. taki immo - możesz zakodować i bez kodu nie odpalisz auta

2. szeroki grill pojawił się wraz z V8, u Ciebie powinien być wąski (wszystkie R6 miały wąskie)

3. w 1990 był jeszcze R12, ale może ktoś zrobił przekładke (powinieneś mieć napisane na naklejce na pasie przednim)

4. większośc BMW ma antenę w szybie tylnej, ale czasami zadarzały się w takim miejscu jak u Ciebie

5. nie ma różnic

6. np. tu: http://www.maxbimmer.pl/f28/dekodowanie-numeru-vin-15014/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...