Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


NAJT 28 CZERWIEC 2015


PRZEMO

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzięki za dzisiejsze spotkanie :) klimat jak zwykle swojski, a furki piękne :) mareq wielkie dzięki za diagnostykę :)

zgadzam się, również podziękowania dla Marka za kompa i Michala_f za przejściówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do następnego i obym do tego czasu już ogarnął to krwawiące miejsce bo lipnie z takim się pokazywać :bag::bag::bag:

Oli jak juz mówiłem Ci dzisiaj, nawet tak wyglądający czołg robi mega robotę :)

zgadzam się, również podziękowania dla Marka za kompa i Michala_f za przejściówkę

Ciesze się, że mogłem pomoc ;)

I dzięki wszystkim za spotkanie :) foty wrzucę na dniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Napisał Steven92 Zobacz post

Panowie dzięki za dzisiejsze spotkanie klimat jak zwykle swojski, a furki piękne mareq wielkie dzięki za diagnostykę

zgadzam się, również podziękowania dla Marka za kompa i Michala_f za przejściówkę

no problemo pany :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym najlepiej miał obie w garażu bo każda z nich ma coś w sobie.

No i dźwięk wydechu w corvette miło masował moje uszy :)

A tak z amerykańskich aut to bym chciał mieć kiedyś Mustanga Shelby i to najlepiej GT500 :dance::dance:i żeby stał obok oryginalnej Alpiny w moim garażu.

Może kiedyś :drool::drool::drool::drool:

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z amerykańskich aut to bym chciał mieć kiedyś Mustanga Shelby i to najlepiej GT500 i żeby stał obok oryginalnej Alpiny w moim garażu.

To się przejedź ale najlepiej nowym modelem z już niezależnym zawieszeniem to wtedy prowadzenie nie zrujnuje twoich marzeń.:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowany jestem od roku, ale na meetingu pojawiłem się pierwszy raz.

Popek_666, powodzenia w szukaniu przyczyn bolączek motoru. Spróbuj się dobić do Leo. Na pewno Ci pomoże.

Dużo ładnie dopieszczonych bryk.

Viviek, Twoja E36 to już jak zrobiona od nowa :) dżejdżej, podziwiam determinację w odrestaurowywaniu lakieru.

Nie wiem z kim jeszcze rozmawiałem :) Tak czy inaczej, dzięki i do zobaczenia.

Silnik Corvetty fajnie się dławi i prycha, jak buldog francuski :)

A prowadzi się lepiej jak M5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik Corvetty fajnie się dławi i prycha, jak buldog francuski

A prowadzi się lepiej jak M5 ?

Rzekłbym, że przy włączonej kontroli trakcji bardzo podobnie przy wyłączonej już nie.:mrgreen: Chociaż M5 ma bardziej precyzyjny układ kierowniczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...