Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jazdy próbne w Inchcape Wrocław.


korni8808

Rekomendowane odpowiedzi

Za***iste szkoda że już oddałeś. :drool:

Uwierz że też serce mnie bolało dziś rano. Ale ostatnia przejażdżka do salonu była bardzo przyjemna. Potem już tylko zdanie samochodu, pozostawienie po sobie miłego wrażenia (auto wypucowane, wyodkurzane w środku na wzór tego co robi tomasz325 :D i zalane więcej niż brałem) pogadanie z handlowcem i zapytanie o dostępne inne demo. Jest w czym wybierać ;) 520d (raczej podziękuję), X3, X5 i 7er bmw_1

[ATTACH=CONFIG]40988[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40989[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40990[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40991[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40992[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40993[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40994[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40995[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40996[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super trzeba będzie wypróbować też za jakiś czas, żeby nie było za bardzo podejrzane hehe

A podpisujesz coś zanim Ci dadzą auto? Co w razie jakby się porysowało, bądź (odpukać) kradzież co w takim przypadku się dzieje?

Rozumiem, że ubezpieczenie AC też jest?

Edytowane przez yapis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super trzeba będzie wypróbować też za jakiś czas, żeby nie było za bardzo podejrzane hehe

A podpisujesz coś zanim Ci dadzą auto? Co w razie jakby się porysowało, bądź (odpukać) kradzież co w takim przypadku się dzieje?

Rozumiem, że ubezpieczenie AC też jest?

Podpisujesz umowę użyczenia pojazdu. W Bawarii auta są ubezpieczone od wszystkiego i jest tylko jeden przypadek gdy musisz z własnej kieszeni dać kasę - jak byłeś pod wpływem

Dodatkowo co ciekawe pozwalają prowadzić innym osobom od warunkiem że Ty również jesteś w pojeździe dlatego w piątek razem z dwoma kumplami testowalismy to auto na zmianę :)

I jeszcze jedna ciekawostka - nie wymagają garażowania auta na strzeżonym bądź w garażu - jedynie auto musi być zamknięte a kluczyki i dokumenty mają być przechowywane w innym niż samochód miejscu. Czyli nie zostawiać dowodu rejestracyjnego w furze.

Wysłane z mojego Oneplus X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest we Wrocławiu ?. Co trzeba zrobić by się przejechać nową 328i ? .

Pewnie to samo :P być raz, wyrazić chęć jazdy próbnej, pojechać z handlowcem na 30 minut przejażdżki, pozachwycać się, poopowiadać o sobie. Od razu zagadać (na koniec) że chciałbyś go sprawdzić gdzieś w trasie, jak kwestie spalania itd, i czy mógłbyś go pożyczyć na weekend. A potem to już być drugi raz i cieszyć się życiem :D

Oni wiedzą że te auta są brane dla fun'u. Mi przemiła Pani powiedziała "życzę Panu udanego weekendu, proszę się bawić dowoli" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem - co salon to inne zwyczaje i inne fury :P Akurat Bawaria Katowice ma takie samochody, inny salon (Inchcape) może mieć inne. Pani z Bawarii powiedziała "my po prostu uwielbiamy M-Pakiety" i dlatego dostałem 4er i to M-Performance.

Reszta samochodów które są u nich jako Demo: Samochody od zaraz » Dealer BMW Bawaria Motors

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...