Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Emigranci - Muzułmanie !!!


mariusz13

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym sądzicie ?? Nie chcę poróżnić forumowiczów ale jestem ciekawy stanowiska ?? ja jestem zdecydowanie na nie . ale oczekuję ciekawych opinii , nie chodzi o Polskę ale o Europę .uważam to za ważny temat , czekam na stanowisko forumowiczów

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się mówisz o imigrantach?

Czy o naszych emigrantach, którzy jeżdżą do GBR na zmywak? :D

Pewnie chodzi o muzułmanów-czeczenów-syryjczyków i inną hołotę, która obecnie podbija Francję i Niemcy.

Do dzisiaj byłem pełen obaw o naszą piękną Polszę, ale ten news mnie podbudował:

Grupa Wyszechradzka nie zgadza się na przymus przyjowania imigrantów :: polityka :: Kresy.pl

Nawet nasza premier Kopacz poparła to stanowisko. Wszystko cacy.

A i tak najbardziej podoba mi się stanowisko prezydenta Węgier - Orbana. Takiego prezydenta chciałbym żebyśmy mieli. Stanowczo wobec imigrantów:

comment_Geo7aWZKnSmL25vAIvTHz1Qmbj2TC7oA.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem szczerzy - szczerze odpowiem.

Patrząc na Polskę i EU, odpowiedź jest krótka i zwięzła - porobić betonowe buciki i pokazać w Odrze gdzie kiedyś barki stały. Mówcie co chcecie na temat tolerancji czy tam rasizmie, mogą mieszkać, przyjeżdżać - ale są tym samym zobowiązani do przyjęcia tutejszych zasad i przestrzegania prawa. Mógłbym nawet zaprosić ''murzyna'' na kolację pod warunkiem że jakiejś tam swoje obyczaje/kulturę/wyznania zostawił zanim przekroczył granice państwa (choć wiem że to w 50 % niemożliwe).

Na marginesie smycz już popuścili Niemcy, wystarczy spojrzeć co się dzieje. Kończąc puentą - przyjeżdżają, pracują, nie robią nikomu nic złego, jest okey, nie powinno się każdego wkładać do jednakowego wora, lecz jeden odpał/zamieszki/pomysły o jakiś meczetach, automatyczny won na kopach po dupie aż za granice.

PS. Tworząc odpowiedź raczej miałem na myśli głównie tych poprańców - Muzłumanów.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie mam do nikogo, niezależnie od koloru skóry czy wyznania.

Ale patrząc na to co robią te zwierzęta jestem za tym by łodzie na których przypływają do Europy były torpedowane.

Granica z Austrią: wstrząsająca relacja Polaka z autokaru napadniętego przez imigrantów | niezalezna.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem przeciw,tym bardziej p..rdolonym muzułmanon(sam w nic nie wierzę,a nazwanie mnie katolikiem jest dla mnie gorsze niż nazwanie mnie pedałem),ale nas(Polaków) tak samo postrzegają w innych cywilizowanych krajach na zachodzie:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie reklama strony sprzedającej koszulki, ale jakieś 3 lata temu już taką miałem.

Koszulka Pork Eating Crusader - czarna - Sklep SurvivalTech

Żeby było jasne jaki ja mam pogląd na ten temat.

Jeśli mi tu jakiś ortodoks wierzący w allaha będzie próbował nawracać moje dzieci na Islam, szybko nauczę go co to wyprawa krzyżowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio diametralnie zmienilem zdanie na temat tych "uchodźców". Trzeba się od nich trzymać jak najdalej... Potrzebujących jest wśród nich naprawdę ułamek - reszta to młoda bandyterka z roszczeniowym nastawieniem. W sieci krąży sporo opisów i relacji z miejsc gdzie się pojawili. Warto poczytać

...by Tapapapapatatalaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie reklama strony sprzedającej koszulki, ale jakieś 3 lata temu już taką miałem.

Koszulka Pork Eating Crusader - czarna - Sklep SurvivalTech

Żeby było jasne jaki ja mam pogląd na ten temat.

Jeśli mi tu jakiś ortodoks wierzący w allaha będzie próbował nawracać moje dzieci na Islam, szybko nauczę go co to wyprawa krzyżowa...

Zaje*ista koszulka. Może jakieś grupowe zamówienie złożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tą całą sytuacje może być tylko więcej ataków terrorystycznych i Europa skazuje siebie na zagładę... Nie wpuszczać ich nigdzie i wysłać z powrotem do Afryki!!!! Mam nadzieje, że my Polacy staniemy w obronie kraju i nie pozwolimy wjechać im na nasze ziemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to Niemcy robia to co kiedyś jak naściagali Turasów bo nie miał kto u nich robić. Niemcy dobrze wiedzą, że nie bedą mieli rąk do pracy bo społeczeństwo niemieckie sie starzeje. Ale dziwi mnie to, że nie patrzą na to z innej strony. Takiej, że za 20 lat bedą mieć szariat i inne dziadostwa bo musliów bedzie tyle, że demokratycznie wymuszą swoje prawa. Na filmikach widać samych mężczyzn. Kobiet jest znikoma ilośc. Jak by uciekali przed wojną to było by więcej kobiet z dziecmi niz mężczyzn.

Przykład powinniśmy brać z Australii albo Kataru, Emiratów Arabskich, Singapuru, którzy sie na nich wypieli bo wiedzą, że to jest Terroryzm.

Angela straszy, że jesli środkowa Europa nie przyjmie ich, to nie beda nas bronić przed Rosją. Według mnie bardziej powinniśy bać sie Niemiec i Ukrainy- Banderoców bo to oni w przyszłosci bedą chcieli zagarnąc swoje dawne ziemie. Niemcy nas powoli ciągną ku dołowi wykupując kopalnie itp.

Takie moje zdanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to również syf i malaria, dosłownie i w przenośni! Zabrzmi to może "smiesznie", ale w podstawówce na lekcji historii mój nauczyciel(historyk z powołania) mówił nam, że za kilkanaście bądź kilkadziesiąt lat dojdzie do tego, że Ci wszyscy ciapaci będą nacierać na Europę i w wielu krajach przejmą władzę. Wtedy myślałem, że to "nadmuchany balonik" i że koleś jest mocno uprzedzony do "cudzoziemców", zalatywało to może nawet rasizmem. Dziś jak bym go spotkał na ulicy, to bym go przeprosił i uścisnął mu dłoń, za to, że wtedy tak lakonicznie do tego sie podchodziło...

Wracając do wątku, wierzę w to, że nasz kraj i mała tolerancja dla mniejszości narodowych sprawi, że skutecznie się od tego bydła odetniemy.

A telewizja, to na prawdę robi wodę z mózgu ludziom, pokazując ich zapłakanych, że niby walczą o zycie, że uciekają przed wojną, tylko w całej tej hołocie prawie brak kobiet i dzieci. Sami młodzi i zdrowi mężczyźni. Ostatnio nawet widziałem w telewizji, jak jeden brudas sie wypowiadał, że oni nie chcą europejskich pieniędzy, tylko chcą od nas "mieszkań i pracy".

Pomyślałem sobie od razu, Ty nierobie je***y. My tu musimy tyrać prawie do smierci, żeby dostać emeryturę, na mieszkanie trzeba wziąć kredyt i uwiązać sie w banku na ok 30 lat, a taki ciapaty przyjedzie, do roboty nie pójdzie, mieszkania socjalne menda dostanie i jeszcze zasiłek do tego!!!

Ten wątek wywołuje u mnie takie emocje, że aż po prostu krew się we mnie gotuje...!!!:mad::evil:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, ze to to tzw. Świat Zachodni rozejeebał cały układ rządów na Bliskim Wschodzie. Demokracji im trzeba, rozwalimy Saddama...No to teraz mamy. tzw reżimy się posypały i mamy bandę barbarzyńców zwanych Państwem Islamskim, które to hordy mordują swoich sąsiadów w imię religii i nawet dla przyjemności. Nawiasem mówiąc, u nas na szczęście kończy się tylko na słowach ale daleko nam nie brakuje....

Egipt: pucz, wybory, islamisci, pucz wjeżdża wojsko i za ryj wszystkich, i znów można jeździć na wakacje.

Tunezja: pucz, wybory i się ogarnęli, zamachy i potem lipa z turystami ale dalej się trzymają. Mam nadzieję

Syria: pucz, zamieszki a potem już tylko wojna...

Irak: "Wyzwolony" kraj przez USA. W połowie należy do PI

itd itd. w regionie.

Oni jak Ruscy. Za mordę trzeba trzymać i UJ!

Co nie zmienia faktu, ze jak by ktoś strzelał do mojej rodziny to bym uciekł. Nawet na koniec świata.

Pamiętajcie, że większość z nich jest normalnymi ludźmi!! Oni się boją o życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że większość z nich jest normalnymi ludźmi!! Oni się boją o życie.

wszystko rozumiem ale już w Turcji nikt do nich nie strzelał a Niemcy to po prostu luksusu im się zachciewa

hitler w grobie się wywraca jak widzi co z jego aryjskiej rasy panów zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też imigrantom mówię NIE...

najbardziej jednak wkur... mnie fakt że wszystkie media, ale to dosłownie wszystkie pokazują tylko śpiące dzieci w kocach na dworcach albo dzieci z matkami. Czemu nie pokażą tej masy facetów w wieku od 20 do 30 lat, dobrze ubranych z fajnymi telefonami, którzy drą mordy ale do karabinów i obrony swojego kraju się nie wezmę. Czemu ten ***.... tłum dzicy skanduje tylko "Germany, Austria, Szwajcaria", czemu wypowiadają się że oni nie chcą do obozów na Węgrzech tylko Germany. Proste kur.. to bydło przyjechało tutaj tylko dla socjalu bo w Niemczech jak wykażesz że masz 2 dzieci to już tulisz od rządu 1000 Euro.

Co do wogóle są kur... za zasady że przyjmują ich bez papierów i nabierają się na durne tłumaczenia "wojna zabrała, ukradli mi itp". Przecież w taki sposób tutaj może przyjechać każdy !!!

Czemu nie pokażą np. tego jak traktują pomoc w akcie buntu.

https://www.youtube.com/embed/G9tTOkAgEAI

albo innych ciekawych filmików, chociażby "wywiadów". W tej chwili nie przytoczę link ale ciekawostek to o czym czytałem:

- zapytali się uchodźce którego już jakiś czas temu w tej grupie 150 osób sprowadzili do Polski jak mu się żyje, to odpowiedział że jakby wiedział jak tutaj będzie to by został u siebie.... NIE PODOBA SIĘ TO WYPIE....

- w Polsce mamy bezdomnych, samotnych rodziców wychowujących dzieci mieszkających w skrajnych warunkach albo domach matki z dzieckiem - i dla nich się mieszkania nie znajdą / nie znajdują ale dla ***....

Mieszkania komunalne dla uchodźców? Tak, 1-2 rocznie; uchodźcy, syryjscy uchodźcy, imigranci, imigrant, ukraina Gdańsk, Gdynia, Sopot

Mieszkania komunalne w Gdańsku dla imigrantów! A młodzi Polacy nie mają gdzie mieszkać | niezalezna.pl

- gdzieś tam też czytałem że gdzieś w Opolskim wolontariusze już remontują DOM dla rodziny z Syrii... KUR... czy mi ktoś dał dom i jeszcze go wyremontował ? czy jak pojadę do Syrii to dadzą mi za darmo DOM ? Ni ch....

Dom dla pierwszych uchodźców z Syrii - opole.gosc.pl

Czemu inne kraje jak Węgry i Czesi potrafią głośno powiedzieć że nie wezmą nikogo ???? A Polacy jak zwykle przyliżą dupę, wezmą i tak czy inaczej będą mieli gorszą politykę z zachodem jak Czesi...

Kończąc bo ogólnie jest to temat rzeka napiszę tak:

wszystkich tych pseudo "uchodźców/emigrantów" pakował bym w wagony w takie jakimi jeździli żydzi do KL Auschwitz i wywoził spowrotem do siebie. Amerykanie narobili syfu na bliskim wschodzie i teraz ten cały syf płynie do nas... nie do nich tylko do nas... i jeszcze będą ******lić pomożcie imigrantom.

USA chcą wymóc na Europie działania ws. imigrantów - Świat - Newsweek.pl

I jeszcze lepiej Wam powiem, proste pytanie, dlaczego oni nie jadą np. do Arabii Saudyjskiej czy innych zamożnych bezkonfliktowych krajów w otoczeniu ???? Bo według ich "wiary" życie na koszt innego muzłumanina jest niemoralne... co innego na koszt "niewiernego". To się nazywa jakoś fachowo ale teraz nie pamiętam - wpiszcie to sobie w google to poczytacie...

ostatnio też w TV widziałem jakiegoś *****a polaka z jakiejś fundacji na rzecz imigrantów, który sobie ściga teraz po internecie innych polaków którzy obrażają/rasistowsko się wypowiadają na temat tych zwierząt z afryki i będzie ich wyłapywał i nadawał do prokuratury.

bez komentarza.

Edytowane przez efendi
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze lepiej Wam powiem, proste pytanie, dlaczego oni nie jadą np. do Arabii Saudyjskiej
A tutaj akurat mogę odpowiedzieć...w Arabii Saudyjskiej jeżeli nie jesteś urodzony w kraju od dziada pradziada nie masz żadnych praw tj. Nie masz szansy na obywatelstwo, jeżeli urodzi Ci się tam dziecko jest tak samo, druga sprawa że w Arabii Saudyjskiej mieszkają całkiem inni muzułmanie. Wczoraj był nawet reportaż w TV na ten temat. Dlatego właśnie oni uderzają do Europy bo socjal itp itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...