Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Emigranci - Muzułmanie !!!


mariusz13

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o pracę to facet pracować ciężko nie będzie bo zabrania mu tego religia . Od roboty to jest dla nich kobieta.Mój znajomy mieszkał od dziecka w Niemczech ponad 28 lat. Chodził z wieloma do szkoły,dorastał itp... To że przyjechali do Niemiec dużo wcześniej nic w ich życie nie wniosło bo rodzice od dziecka tłukli im do głowy swoje poglądy. Pewnego dnia gdy mój znajomy był u jednego w domu chciał zobaczyć (co tam w nim jest) "Koran" Od tamtej pory to już nie był jego dobrym waflem. Wyciągnął łapę i brakowało dosłownie kilku centymetrów do koranu " ciapaty" to zobaczył i zaczął się drzeć po swojemu. Wyszła z tego ostra szarpanina i poleciały wyzwiska w stronę mojego znajomego typu:

Ty świnio,psie itp.....nie jesteś godny aby czytać koran....musiał bym cię za to zabić.

Tak tam się chowa dzieci nie uczy się ich kultury tylko wlewa do głowy ******ły od dziada pradziada.

Nie spinajmy się między sobą bo nie oto tutaj chodzi temat nie jest tego wart,nas wszystkich na forum łączy jedna pasja jaką jest BMW.

PS. Normalny to on nie jest, kto chce niech ogląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję w Monachium i widzę co się dzieje, snują się w grupach po ulicach i drą ryje jak by prosto z lasu wybiegli, normalni ludzie w pracy a bandy się wałęsają bo mają pieniądze za siedzenie na dupie, pracuje z jednym muzułmaninem i jest normalnym gościem ale jak poruszyć temat imigrantów to aż go ściska i sam by ich chętnie *******zielił skąd przyszli bo twierdzi że to dzicz co przyjechała po kasę.

Proponuję otworzyć oczy zanim zrobią sobie przyczułek w naszym pięknym kraju bo potem będzie pozamiatane, to jest jak rak, nie boli do czasu jak jest za późno.

A ich wielcy obrońcy nie mają nawet żadnych argumentów bo jak podają statystyki to tych uciekinierów przed wojną jest tylko 15-20% z wszystkich co walą do europy, reszta leci po socjal i wcale im się nie dziwie bo pewnie fajnie doić frajerów co dają za darmo ale to nie znaczy że trzeba im przyklaskiwać i udawać że deszcz pada jak na nas plują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz, spotkałeś już jakiegoś? próbował Ci coś narzucić?

oj spotkałem Kosa i powiem że tych co znam to zdecydowanie nami gardzą a narzucić nie próbowali ale coś nie po ich myśli było to od razu rasista jestem :wink: tak odczułem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie długo - uprzedzam.

W Paryżu jestem często. w sumie nie tylko w Paryżu, bo poruszam się po całej europie, ale mniejsza o to.

To nie jest miasto francuskie, nawet nie europejskie - to jest miasto afrykańskie!

Paryż, Marsylia, Calais - to są miasta, w których policja już dawno straciła kontrolę nad sytuacją. To miasta przejęte przez miłujących pokój wyznawców proroka. To miasta, gdzie biały człowiek zaczyna być ewenementem. To miasta, gdzie w biały dzień próbują Ci o******lić auto.

Szczególnie w Calais (jak kto nie wie: najbardziej uczęszczana droga do UK - czy to promem, czy tunelem - wiedzie przez Calais właśnie) sytuacja jest fatalna. Ta dzicz (bo inaczej tego nie nazwę) za wszelką cenę próbuje się dostać do/pod/na naczepy ciężarówek itp. Wyrzucają różnego rodzaju przeszkody na drogę, obrzucają auta kamieniami, masowo wylegają na autostradę prowadzącą wprost do portu/na terminal tunelu. Nawet w porcie i na terminalu są i nie można zostawić auta, bo wlezą.

Terminal na tunelu jest obecnie w przebudowie... i imigranci mają teraz dostęp do ciężarówek ułatwiony :D

A co robi "władza"?

Ano z uśmiechem przerzuca się odpowiedzialnością za ten burdel - Anglicy winią Francuzów, Francuzi Anglików i zgodnie karzą kierowców "za przemyt" - do 1200 ojro od łebka znalezionego na aucie.

I niech Cię ręka Boga/Buddy/Latającego potwora spaghetti/Cthulhu/kogokolwiek broni przed posiadaniem większej ilości gotówki, bo biedny imigrant powie, że Ci zapłacił za przemyt i masz pozamiatane! Bajer nie? :D

Policja "pilnuje" dojazdu na prom/tunel, ale co z tego, że na początku/końcu dojazdu stoi 3-10 policjantów, jak imigrantów jest kilkudziesięciu, a kolejka ciężarówek liczy kilkadziesiąt nawet zestawów? Skoro potrafią z przenośnych barier drogowych wytyczyć "objazd" dzięki któremu krążysz po porcie, jak pierd po majtach i tylko patrzeć, jak Ci pod plandekę, albo na ośkę w naczepie wejdą?

2 dni po zamachach w Paryżewie płynąłem ze Szwecji na Niemcy - w porcie w Trelleborgu natknąłem się na autobus pełen "Syryjczyków". Nie przeszli oni absolutnie żadnej kontroli dokumentów! Co "Syryjczyk" mówił o swojej 8 osobowej "rodzinie" (sami mężczyźni w wieku od 20 do 50 lat, drogie ciuchy i biżuteria), Szwedzi grzecznie wklepywali w komputer. A "Syryjczyk" wyskakiwał ze 100-200 euro za bilety dla rodziny :)

Z całego ******lonego autobusu, znalazłem tylko 3kę wyróżniających się ludzi - ewidentnie męża z żoną i dzieckiem. Dosłownie JEDNA kobieta, na CAŁY autobus rejsowy uchodźców. Trzymali się z dala od reszty grupy i byli znacznie gorzej ubrani. Ciekawe dlaczego, nie? :)

I teraz siadajcie, bo wielki finał: po niemieckiej stronie, wraz z 5 innymi kierowcami, zostałem zatrzymany do kontroli. Sama kontrola, to materiał na osobny wpis :bag:

Cytując klasyka " od 3 lat jeżdżę za granicę i jeszcze w życiu mnie tak na granicy nie przetrzepali!"

A w tym czasie CAŁY AUTOBUS PEŁEN POTENCJALNYCH, ******LONYCH TERRORYSTÓW (bo w tym czasie było już wiadome, że zamachów w Paryżu dokonali "Syryjczycy"), przejechał sobie bez najmniejszego problemu przez kordon policji i przez nikogo nie niepokojony!

Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

Przepraszam za wulgaryzmy, ale inaczej się po prostu NIE DA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprowadza się do jednego do islamizacji europy , polecam obejrzenie materiału .

Tego na pewno nie powiedzą w telewizji.

(Tylko dla dorosłych 18+) KULTUROWE WZBOGACANIE EUROPY | TELEWIZJA NIEZALEŻNA

Osiedlają się w UK a następnie podczas marszów wykrzykują ***ać Anglie .

Kolejna wojna to kwestia czasu i będzie to wojna z Islamem , w sumie to już się rozpoczeła pod przykrywką różnokulturowości i tolerancji , szkoda że tolerancja jest tylko w jedną stronę.

Zapamiętać trzeba jedno to są ludzie z innego kontynentu którzy się nie asymilują i mają poglądy 180 stopni przekręcone w odwrotną stronę co trzeba , gdzie życie ludzkie jest mniej warte od innych wartości i porównywanie Polaków którzy uciekli z kraju do tej dziczy jest dla mnie obraźliwe.

Max Kolonko dobrze mówi:

[video=youtube_share;DH21xUkdEeA]

Nie byłem zwolennikiem broni dostępnej dla obywatela ale w tej sytuacji mój pogląd powoli się zmienia.

Przypomina mi się tylko to :

e94ff7a40bf59edd5255fb9ffc6bf197.jpg

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ z Ciebie rasista i ksenofob hall ;)

A tak na serio, to zastanawiam się kiedy przysłowiowe gó*no trafi w wentylator.

W Finlandii są patrole obywatelskie "Żołnierzy Odyna" bo społeczeństwo zwyczajnie boi się poruszać po własnych miastach, we własnym kraju - z powodu imigrantów muzułmańskiego wyznania.

W Szwecji i Danii zaostrzono kontrole w portach, w Szwecji dodatkowo doszło już do jakiejś rozprawy z imigrantami (nie pamiętam nazwy miejscowości), bo społeczeństwo miało już dość syfu, smrodu, napadów i kradzieży.

Polska pod rządami Szydło, powiedziała EU, że imigrantów nie przyjmie i okrzyknięto nas rasistami.

Tyle, że zwykli obywatele Francji, Anglii, Niemiec itd nas popierają - ale tego politycznie poprawne media nie pokazują.

Za każdym razem pada koronny argument, że MUSIMY im pomóc. Co ku*wa musimy?! Kto musi?! Kto zrobił burdel w Syrii, Iraku, Afganistanie, Libii itd?!

Jak już Mohammed ze swoimi kozami, znaczy się tfu! żonami chce tu przyjechać, to niech respektuje NASZE prawa, NASZE zwyczaje i NASZĄ kulturę. A jak chce prawa szariatu, to niech wyp****ala z powrotem.

A to ludzkie ścierwo nie dość, że przyjeżdża i robi wokół siebie chlew, to jeszcze domaga się pieniędzy i kręci nosem, bo jedzenie niedobre, bo internet za wolny.

Ku*wa! Jakbym spier*alał przed wojną, to bym się cieszył nawet z 1/8 torebki ryżu na obiad, a internet byłby mi niepotrzebny. Bo niby do czego?!

A jak słyszę ludzi, którzy mówią, że to MY powinniśmy się dostosować do imigrantów, to ja jestem za postawieniem takiego delikwenta pod ścianą i wpuszczeniem mu do łba świeżego powietrza przy pomocy kuli. W celu wywietrzenia posr*nych pomysłów.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...