Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Emigranci - Muzułmanie !!!


mariusz13

Rekomendowane odpowiedzi

@ efendi

Zawarłeś wszystko co chciałem powiedzieć. Plastusiom w krawatach na stołkach jajka poucinali i nie powiedzą "do widzenia" imigrantom (a tymbardziej "żegnam") tylko okrywają się płaszczem superbohatera poprawności politycznej, która doprowadzi do tego, że własną córkę będzie mógł kupić na targu w swoim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy być stanowczy w naszych działaniach i nie pozwolić na to by wpuścili do naszego kraju tych uchodźców... Wyjść na ulice i strajkować, że nie życzymy sobie tych ludzi u siebie. A ostatnio mówili, że jakąś rodzinę z Syrii przyjęli w Zakonie we Wrocławiu czy coś... Jeszcze śmiać mi się chce jak Papież wymusił na kościele by każda parafia przyjęła jedną rodzinę do siebie. NIech jeszcze kościoły na meczety zamienią to już w ogóle będzie paranoja :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin mówi prawdę o imigrantach w parlamencie europejskim. Zobaczcie na końcu miny tych lewackich przygłupów - ośmiolatki mają podobną minę jak im się powie że Mikołaj nie istnieje!

Edytowane przez wisnia1419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Do mieszkańców Oławy.

Czy naprawdę jesteście bardzo szczęśliwi, z powodu zamieszkałych w waszym mieście uchodźców? Słyszałem taką opinię dziś w radiu, więc chciałem zapytać czy pałacie radością?

Jak dotąd spotkałem tylko jednego syryjczyka.

Nie trafił tu w ramach ruchów uchodźców - poznała go na necie i sprowadziła do siebie była żona mojego dobrego kumpla.

Nie skomentuję...

Po ostatnich zamachach w Paryżu i informacjach płynących z mediów...

Rozpierdala mnie totalnie to, że jeden z tych psów był obserwowany i zakwalifikowany jako skrajnie niebezpieczny ale nie można go było aresztować bo byłoby to NIEPOPRAWNE POLITYCZNIE...

No ***** ręce opadają, francuzi sami zapracowali na swój los prowadząc od kilkudziesięciu lat lewacką politykę tolerancji.

Rozpierdalają mnie totalnie informacje, że we Francji, UK, Belgi, Skandynawii są dzielnice do których policja praktycznie nie przyjeżdża z uwagi na ilość muzułmanów i całkowicie straciła nad nimi jakąkolwiek kontrolę.

Straż pożarna jadąc do akcji musi omijać niektóre dzielnice bo ta ***ana chołota obrzuca ich kamieniami...

Powinni do każdej ***anej dzielnicy w której mieszkają muzułmanie wjechać kolumną kilkunastu czołgów, zrównać wszystkie budynki z ziemią a tych którzy przeżyli rozjeżdżać gąsienicami.

Całe te wszawe nacje zapakować co do jednego do samolotów transportowych, polecieć nad Syrię i zrobić zrzut z 10 km - oczywiście bez spadachronów.

Tak by mogli jeszcze przez chwilę pomodlić się do swojego proroka i cieszyć się bliskością spotkania z nim i milionami kóz w psim raju.

Nigdy nie byłem rasistą ale gdy słyszę ich żądania, to jak opluwają prawo i policję państw w których mieszkają, jak traktują współobywateli, RDZENNYCH mieszkańców tych ziem - no ***** wszystkich bez wyjątku, kobiety, dzieci, starców, cwaniaków w markowych ciuchach i z najnowszymi modelami Iphon'ów zrzuciłbym z pułapu przelotowego i jeszcze machał z uśmiechem przez szybkę kokpitu życząc udanego lądowania.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie i wszystkim tak mówię, ale co z tego? Możemy gadać, tłumaczyć a i tak nasze zdanie nic nie zmieni

Zostaje nam liczyć na ludzi mądrych a raczej z karabinami aż zrobią z tym kurestwem porządek

***ać tych brudasów, ot takie moje hasło reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyjechał do mnie brat pracuje w okolicach Monachium legalnie przy budowie domów, mieszkań dla tych biedaków jego szef buduje takie domy i wynajmuje od niego państwo płacąc 2 tysiące euro za mieszkanie dla emigrantów , brat mówi że nie płacą za nic okna pootwierane syf wszędzie a budynki grzeje państwo do tego dostają nowy sprzęt AGD i RTV oraz telefony i darmowy internet plus po 700 euro na wydatki !!! jego trafia ze złości bo ciśnie na budowie w uj godzin i tysiąc euro podatku mu jeszcze zabierają im nikt pracy nie proponuje bo nie znaja języka i nie posiadają dokumentów a to trwa by wyrobić :evil: o szczegóły nie pytałem ale mówi że tego tam jak robactwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądre słowa naszego księdza z Legnicy

Ksiądz o Syryjczykach: Niech islamiści idą do swoich. Dlaczego to tylko my mamy być miłosierni? - Gazetawroclawska.pl

I z innej beczki moje prywatne zdanie.

Ci tak zwani " imigranci" skoro tak bardzo chcą się dostać kanałem la manche do UK ja bym nie miał nic przeciwko puścił bym ich do tego tunelu ale najpierw wyłączył bym dopływ świeżego powietrza w połowie drogi by im go zabrakło i problem rozwiązany.

A innym koczującym na granicach aby dostać się do Niemiec podstawić takie pociągi z napisem Auschwitz Ekspres udającym się w kierunku wiadomym...

[ATTACH=CONFIG]38157[/ATTACH]

Jeżeli Europa się nie obudzi to boję się co będzie za 20 lat... Na całą Syrię oraz Irak bez wyjątku powinien polecieć ATOM tak zapobiegawczo

[ATTACH=CONFIG]38160[/ATTACH]

Dziękuję za uwagę i dobranoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba, nie neguję tego co mówisz bo każdy ma swoje zdanie ale publiczne nawoływanie może byćkarane :)

była już taki jeden o podobnych poglądach , Adolf miał na imię

po drugie nie wrzucam wszutyich do jednego wora, są tacy co chcą ratować swoje rodzinny i tacy co wykorzystują okazję

czy my polacy nie emigrujemy/uciekamy z kraju (do UK, skandynawia, niemcy ..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy my polacy nie emigrujemy/uciekamy z kraju (do UK, skandynawia, niemcy ..)

Kris masz 100pct racji, ale Polacy wyjeżdżają pracować i potrafią dostosować się do gospodarzy, czego nie udowodniono wobec "przybyszów ". Nasi rodacy nie robią aż takich problemów jak islamiści. Porównywać emigracyjnych Polaków z emigracyjnych islamistami, to jak porównać Twoje e3zero z jakimś ulepem z gejlukami które nawet nie odpala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy my polacy nie emigrujemy/uciekamy z kraju (do UK, skandynawia, niemcy ..)

sorry że się wtrącę ale już wytrzymać tego porównywania nie mogę :) my jak emigrujemy to nie narzucamy swojej religii w danym kraju nie liczymy na to że będziemy leżeć i nam dadzą i cicho siedzimy zadowoleni że nam tam pozwalają pracować :) nie można porównywać naszej emigracji do tych z***ów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...