Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem z nawiewem powietrza


gawlak

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż problem jest taki że nieraz gdy odpalam samochód to czuję jak czarpie tak jak by świeca swirowala jakaś czy może kable przebicie mają.... Tak przerywa, jak przegazuje że dwa razy to się w miarę ustatkuje. I tak jest tylko na niskich obrotach koło 1000. Podczas jazdy sporadycznie, ale gdy już do tego włączę klimę to przy ruszaniu itp, zawsze gdy obroty niskie to czarpie, tak jak by ginęła iskra czy coś, świece... Nie wiem. A wyłączę klimę i się uspokaja w miarę.... Czy to może być woda którejś świecy lub wina kabli? Cewki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sprezarka klimatyzacji obciaza motor, mechanicznie i elektrycznie dlatego podczas jej pracy objawy sie nasilaja po wlaczeniu wszystkich odbiornikow elektrycznych efekt bedzie podobny (alternator wtedy mocniej obciazy motor). Ale to juz tak na marginesie... ;)

Sprawdz błedy, i raportuj. 

Pozdrawiam. :bmw_1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam podobnie ale nie wiem czy to jest to samo, otóż idrive ustawione na ciepło, klimatyzacja jednostrefowa z przodu leci ciepłe takie słabe z tyły natomiast wali zimnym. Ogólnie auto niedogrzane  na postoju fajnie ciepło leci ruszę od razu zimno i czy zrobię 20 km czy 200 to zero różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam

Odgrzeje kotleta 

Mam problem z moim nawiewem cieple idzie gora i dół 

Elektrozawor podmienionyi dalej tak samo 

Po sprawdzeniu woltomierzem napięcia na przewodach jest 5.7V cały czas obojętnie czy ustawie max zimne czy gorące 

Klima manual wiwc zawir pojedynczy a pacjent e61 

A dodam jeszcze że poprzedni właściciel zmieniał już panel główny ale tez na uzywke 

Jak to.teeaz ugryźć 

Dzięki i pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektrozawór sprawny właśnie podłączyłem to na krótko do akui słychać i widać że grzybek się porusza a jak jest podłączone do auta to ani drgnie 

 

Dziwi mnie to stale napięcie na wtyczce jakby panel się zawiesił w jednej pozycji 

Można jakoś sprawdzić panel ?

Edytowane przez Jasiu_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Czy Jasiu_20 rozwiązałeś problem?wszyscy piszą o zawodach ilości gazu zmieniłem zawory na nowe z serwisu BMW i nadal nie działa tak jak należy napięcie nie zmienia się po przekręceniu pokreteł.ustawiam 20stopni na obu pokrętłach a w kabinie po chwili 30.wszystko na auto ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...