Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Warsztat w którym pracuję.. Zielona Góra


Maajkii

Rekomendowane odpowiedzi

Napisał mi jeszcze z pół godziny temu, dogadamy się czy nie? Napisałem mu, jak masz 100k euro to moge zapomnieć. HEHE, napisał że żarty sobie stroje i żebym patrzył za siebie i kobiete też mogę ostrzec. Z resztą cyrk na kółkach, gościu jest nienormalny, jakbym chciał dawno bym pojechał przy*** mu w twarz połamał nogi zapakował do bagażnika i wywiózł porysował samochód cokolwiek.

Najważniejsze, że jest osrany i w końcu zdał sobie sprawe, że nie zawsze on jest górą i bardzo się z tego ciesze bo traktował mnie jak szmate (teraz mi wstyd, że sobie na to pozwoliłem, ale potrzebowałem kasy na mieszkanie) a teraz to ja dyktuje warunki a nie on.

Samą satysfakcje daje mi to, że warsztat jest zamknięty, ale chciałbym jeszcze zrobić z niego pośmiewisko i wtedy może czułbym się spełniony.

Skontaktowałem się też przed chwilą z tą Panią której palił się samochód, niestety dogadała się z nim, wiadomo jak. Ale powiedziała że jej firma więcej samochodu tam nie zawiezie.

Świetnie, że nie odpuściłeś. Dogadałeś się z nim? Wypłacił siano?

Mój ojciec się z nim "dogadał" w sumie bardzo mi pomaga w tej kwestii. :)

Edytowane przez 5oul
Edytuj posty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec się z nim "dogadał" w sumie bardzo mi pomaga w tej kwestii.
To dobrze, czasem potrzebna jest osoba trzecia żeby zamknąć te sprawy. Posłuchaj mojej rady i zgłoś te sms'y na Policję bo trafisz na gościa w swój kiepski dzień i możesz napytać sobie biedy. No chyba, że sam w nich za dużo powiedziałeś...
(teraz mi wstyd, że sobie na to pozwoliłem, ale potrzebowałem kasy na mieszkanie)

Nie masz czego się wstydzić. Niestety, tak jest jeszcze w wielu miejscach w PL, a ty nie dawałeś dupy ani nie żebrałeś, tylko pracowałeś na swoje utrzymanie. Poza tym dziś Ty możesz sobie poużywać, niech wie jak się czułeś.

Powiedz mi tylko z czym on chce się dogadać z Tobą? Co byś miał zrobić w zamian za "dogadanie się"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał mi jeszcze z pół godziny temu, dogadamy się czy nie? Napisałem mu, jak masz 100k euro to moge zapomnieć. HEHE, napisał że żarty sobie stroje i żebym patrzył za siebie i kobiete też mogę ostrzec. Z resztą cyrk na kółkach, gościu jest nienormalny, jakbym chciał dawno bym pojechał przy*** mu w twarz połamał nogi zapakował do bagażnika i wywiózł porysował samochód cokolwiek.

Najważniejsze, że jest osrany i w końcu zdał sobie sprawe, że nie zawsze on jest górą i bardzo się z tego ciesze bo traktował mnie jak szmate (teraz mi wstyd, że sobie na to pozwoliłem, ale potrzebowałem kasy na mieszkanie) a teraz to ja dyktuje warunki a nie on.

Samą satysfakcje daje mi to, że warsztat jest zamknięty, ale chciałbym jeszcze zrobić z niego pośmiewisko i wtedy może czułbym się spełniony.

Skontaktowałem się też przed chwilą z tą Panią której palił się samochód, niestety dogadała się z nim, wiadomo jak. Ale powiedziała że jej firma więcej samochodu tam nie zawiezie.

Mój ojciec się z nim "dogadał" w sumie bardzo mi pomaga w tej kwestii. :)

Pamiętaj kolego że nie zaznasz spełnienia po zemście bądź po prostu lepszym człowiekiem niż ta gnida a wszystko wyjdzie na prostą:) Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, czasem potrzebna jest osoba trzecia żeby zamknąć te sprawy. Posłuchaj mojej rady i zgłoś te sms'y na Policję bo trafisz na gościa w swój kiepski dzień i możesz napytać sobie biedy. No chyba, że sam w nich za dużo powiedziałeś...

Nie masz czego się wstydzić. Niestety, tak jest jeszcze w wielu miejscach w PL, a ty nie dawałeś dupy ani nie żebrałeś, tylko pracowałeś na swoje utrzymanie. Poza tym dziś Ty możesz sobie poużywać, niech wie jak się czułeś.

Powiedz mi tylko z czym on chce się dogadać z Tobą? Co byś miał zrobić w zamian za "dogadanie się"?

Co ja mialbym zrobic?

Przestac dzwonic do klientow po kolei i mowic im co robil bylem na tyle madry ze w ostatni dzien pracy porobilem sobie zdjecia numerow zapisanych w zeszycie. Swoja droga zagrozilem mu ze zglosze na policje jeszcze to ze dorabial klucze od samochodow dla jak to nazwal Starej Gwari. Dodam jeszcze ze mam czesc rejestracji dp ltorych dorabial klucze zapisana. No i najwazniejsze ze mam swiadkow az 2 ktorym tez nie wyplacil hajsu

Pamiętaj kolego że nie zaznasz spełnienia po zemście bądź po prostu lepszym człowiekiem niż ta gnida a wszystko wyjdzie na prostą:) Trzymam kciuki.

Staram sie byc czlowiekoem ale zemsta jest jak kazdy wie slodka i niech menda cierpi jak ja kiedy wyzywal mnie od debili.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym od razu zglosil na psiarnie jego smsy i jego o tym poinformowal ze zglosiles. Chodzi o to, ze skoro jest na tyle debilem zeby wypisywac takie rzeczy, to niech ruszy tym ciwerc mozgiem i pomsyli, ze jesli fajktycznie cos ci zrobi (odpukac) to jest juz adnotacja na policji ze tobie grozil, wiec moze cymbal odpusci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co przeczytałem tutaj to jest jakaś masakra!!! I taki koleś prowadził warsztat? "zatrudniał" ludzi? kiedyś miałem do czynienia z podobnymi ****ami ale to odmienna całkowicie historia ale tez myśleli że to co czują włochate pod palcami to jaja Boga. Przecież tego gościa to powinni posadzić w 3 sekundy, a temat dorabiania kluczyków to jakaś farsa jest. A ja myślałem że w będzie Pan zadowolony to pokazane są przesadzone sytuacje. Wjechał do kanału!!! co za baran powinni mu podrzucić wielkiego czarnoskórego faceta żeby wjechał mu w dupsko swoim wielkim czarnym dłutem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Rany boooskie, ale będziesz teraz leciał z modami!

Muszę coś na swojego szefa znaleźć jak już kiedyś będe na wylocie z roboty :mrgreen:

Te pieniądze tych nerow nie są warte :) wszystko zainwestuje w sprzęt do warsztatu :)

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...