Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Telefon próba uruchomienia może ktoś pomoże?


DOITMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Mam pytanie dotyczace Telefonu w e38 bądz innym modelu.

Chcę urochomić swój i przerzuciłem juz trochę artykułów w necie i na forach na temat co trzeba zrobić żeby zadziałał.

Problem w tym że żadna z tych porad u mnie nie skutkuje a mianowicie:

Próba wsunięcia kartu w przedni czy tylni slot w bagażniku - komunikat sprawdz kartę sim..

Próba wsunięcia karty tylko w przedni konczy się tym że nie mogę wsunąc karty do końca nie wiem dlaczego ..

Proba wsuniecia karty w slot tylni komunikat jak wyżej...

Probowalem operatorów T mobile, Nju mobile, Orange, Plus.

Instalacja wygląda na fabryczną nie ruszaną telefon dzowni na 112 natomiast nie widzi karty...

Nie wiem w czym jest problem.

Czy w ktorymś ze slotów bo jest uszkodzony czy w samych kartach...

Podobno w tylnim slocie powinien dzialac kazdy operator.. niezaleznie czy karta jest nowa czy stara.

Nie wiem czy robie coś zle czytam po forach że ludziom dzialaja te telefony z nowymi kartami wiec nie wiem czemu u mnie nie bangla.

Ma ktoś z wroclawia lub okolic dzialajacą karte zeby sprawdzic gdzie lezy problem?

Dzieki.

Lukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...