Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Mikołajki z Domem Dziecka w Oławie 2015 - BĄDŹ TAM Z NAMI


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

załapałem się na pstryk :) Czaks za cynk aż dwa razy :) Dzień zaliczony do mega pozytywnych, fajnie że mogłem w nim uczestniczyć z Wami wszystkimi i jeśli zdrowie, siły i mechanika pozwoli to nie opuszczę już tego typu imprez- miny i frajda dzieciaków- bezcenne!!!

Forest- zbieram już trotyl na akcje BIEDRONKA :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kilka furek ustrzelić (dzięki Czaks za cynk :4:)...

[ATTACH=CONFIG]38246[/ATTACH]

Szacunek Panowie i Panie za okazanie serca! Oby więcej takich akcji...

No właśnie widziałem, że wyleciałeś z warsztatu i na kolanach bijąc pokłony cykałeś telefonem:mrgreen: i za to browar.

Ogólnie panowie i panie, z mojej strony wielkie podziękowania za poświęcony czas i oderwanie choć na chwilę dzieciaków od tej sytuacji w jakiej się znajdują. myślę, że tak jak one tak i każdy z Was-Nas jest zadowolony ze spędzenia wspólnego dnia. Oby następna akcja wyszła jeszcze lepsza, pozdro4all uklon_bmw

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy wszystkim za mile spędzony dzień.Najważniejsze jednak jest to ,że dzieci były zadowolone a oto chodzi w tym przedsięwzięciu.Żona cały czas wspomina małego spider mana.

Oczywiście z całą rodziną chętnie wezniemy udział następnym razem.:)

Zapomniałem dodać kilka zdjęć

cb6cb4eee85b846bfad26c0d28b0060b.jpg9702899372562370b0e20e1fb3944d18.jpg7508ffab64b934999a6e56f953abd232.jpg6e3b8e2e3505f157e3250b8629e7c8d2.jpg4eddaa8a422a5f71650f9e5244172355.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony pragnę podziękować wszystkim członkom Naszego Klubu którzy wsparli dzisiejszą akcję uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Zarówno tym którzy wzięli w niej bezpośredni udział jak i tym którzy wsparli ją finansowo.

Miło spędzony dzień w za***istym towarzystwie, dzieciaki zadowolone, mimo braku gokartów wyglądały na szczęśliwe :mrgreen:

Mam kilka zdjęć z parkingu ale to wrzucę jutro bo już grzejemy z Brzozą :mrgreen::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Do następnego Bimberki i Bimbry :wink:

P.S. Jeszcze nigdy nie miałem w domu tylu osób na kawie :mrgreen:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za całą akcję!

Dzień udany, mimo że wlokłem się zawsze gdzieś na końcu i robiłem za sztuczny tłum bardziej, zwłaszcza że nikt nie chciał się przejechać Niebieskim Alfonsem...

Za rok na pewno i Alfons będzie ciekawszy i ja będę bardziej godny zaufania :mrgreen:

Pozdro i czekamy na następne mikołajki! :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...