Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Mikołajki z Domem Dziecka w Oławie 2015 - BĄDŹ TAM Z NAMI


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjęciach widzę, że Linu jedną kulę wyniósł pod bluzą

jedną dla siebie a drugą dla Ciebie :D udało się także kręgle organizujesz Ty :)

Ciesz się, że Cię nie było...

Umieram...

po wieczorze w doborowym towarzystwie to i umieranie przyjemniejsze (day after day power)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za wczoraj! Mimo, że musieliśmy się zawinąć wcześniej to uważam, że był super klimat! Utkwił mi w pamięci moment wyboru samochodów przez te słodkie Dzieciaki.

Rozkład miejsc nastąpił błyskawicznie:

Sagui, Bastars i Maris - auta pełne w ciągu 3sek :D

CzAkSs - oczywiście Mały Spider Man (tu walka z fotelikiem i foliowy woreczek w zestawie) i reszta ekipy szybko dostrzegli walory czerwonego, ryczącego potwora :D Efekt: auto pełne.

Z nami nie chciał jechać żaden Maluch - to pewnie dlatego, że auto brudne, bo myte rano jeszcze na śpiocha :P

Pozdro dla mocnych zawodników i zawodniczek z naszego toru - Viviek i Marzena nie dali nikomu szans, a Ice zbijał albo wszystkie naraz, albo żadnego hehe! Ubaw był!

Pozdrawiam też całą resztę ekipy! dzięki! ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.. Ja też pragnę podziękować wam za liczne przybycie ,dzieci zadowolone a to najważniejsze ,dzień można zaliczyć do udanych fajnie zobaczyć wasze wszystkie japy na raz xD dopiero teraz pomyślałem ze coś na bazgram bo nie wyglądałem wieczorem i z rana ;/

Podziękowania dla Kosy za organizacje paczek oraz ogarnięcie tematu pizzy :)

Bastarsa za dogranie tematu kręgli o ile się nie mylę :)

Foresta ogarnięcie całej sytuacji pod lidlem itp przewodził stadem xD heh i wręczenie paczek, oraz dobra kawę w dobrym towarzystwie

Mam nadzieje ze plan na 1 czerwca dojdzie do skutku :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Kosy za organizacje paczek oraz ogarnięcie tematu pizzy

Bastarsa za dogranie tematu kręgli o ile się nie mylę

Foresta ogarnięcie całej sytuacji pod lidlem itp przewodził stadem xD heh i wręczenie paczek, oraz dobra kawę w dobrym towarzystwie

Nie mylisz się, ukryty talencie kuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z Moniką cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym dniu dla Dzieciaków ;)

Po raz kolejny było widać, że są zadowoleni z tego, że mogli spędzić ten dzień trochę inaczej :)

Do następnego spotkania ;)

p.s Dzięki, że zabraliście mnie na kręgle :D byłem pierwszy raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo się ciesze, że mogłem bym częścią tego wydarzenia.:) Co prawda nie zdążyłem umyć auta więc i frekwencja pasażerów nie dopisała happy_bmwale uśmiech dzieciaków mogących wybrać auto,które zawiezie je na tak wspaniały dzień po prostu kruszy każdy lód w sercu:) Za rok na pewno znów wezmę udział ( i to nie sam, bo dziewczyna żałowała ,że nie wstała razem ze mną i zdeklarowała się,że za rok wstanie:4:). Udało się nawet pomóc w sprawie czujnika wałka rozrządu dla V8 Michałabmw_1Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na spocie:)

P.S. 1. Dziś autko przeszło kilku godzinne szorowanie ,woskowanie,odkurzanie więc już się nie wstydzę pokazać na mieście:) 2. Dodatkowy przelew za tor już zrobiony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...