Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Białe BMW z pod Whirpoola


BRYTU

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ,

z środy na czwartek skradziono BMW z parkingu pod whirphoolem jest to znajomy z pracy który został u nas na nad godzinach i oczywiście wtedy złodzieje zareagowali ;/ Z pod parkingu znikła a policja nie chce pomóc . Jeślibyście widzieli ją lub chociaż części od niej dajcie znać.

--------------------------------------------------------

"Drogi złodzieju oddaj proszę to auto.

Dziś to ja potrzebuję pomocy, przez całe swoje młode życie oszczędzałem każdy pieniądz ciężko harując aby kupić wymarzone auto za wszystkie moje oszczędności a wczorajszej nocy zostało skradzione z parking : ( Policja praktycznie nic nie działa w tej sprawie! Sam zdobyłem nagrania z dwóch miejsc i jestem skazany tylko sam na siebie i ludzką pomoc którą mógłbym uzyskać dzięki rozpowszechnieniu tej wiadomości na Pańskim profilu która ma duży zasięg.

Każda godzina się liczy, proszę tylko o udostępnienie.

"Witam z nocy 18.11.2015 na 19.11.2015 w godzinach miedzy 22:00 a 3:00 z parkingu Whirlpool Wrocław ul.Bora-Komorowskiego 6 zostało skradzione białe BMW na rejestracjach niemieckich, jak na zdjęciu. Jedyną rzucająca się rzeczą w aucie było brak zaślepki do spryskiwaczy ksenonów na zderzaku od strony kierowcy.Proszę o każde informacje jaką ktoś mógł by posiadać i która choć by w małym znaczeniu przyczyni sie do odnalezienia auta.Dla osób które pomogą w odnalezieniu Duża nagroda pieniężna. Jeśli widziałeś ten pojazd lub nawet części podobne które mogły by pochodzić z tego auta bardzo proszę o kontakt"

[ATTACH=CONFIG]38117[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde jak mi nie przydzwoni tir w błotnik to kradną komuś z parkingu e92 a dziś kumplowi w e60 przydzwonił ktoś w przedni błotnik na parkingu koło tirów :(

Coś to miejsce ma złą karmę.

Jak coś mogę pomóc to dajcie znak.

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daleko whirpoola jest osiedle nowe bardzo duże, praktycznie co tydzień lub dwa dochodzi do kradzieży i nikt nigdy nie odzyskuje. Kolesiowi z pracy ukradli już 2 razy eh. Policja nie znajdzie, dlatego zawsze najlepiej znaczyć sobie auto w kilku miejscach i na częściach chodliwych, plus jakiś lokalizator gps do droższych aut. Z tego co słyszałem to ostatnio też poszła audi 2009r. Kradną co chcą i kiedy chcą... Wyrazy współczucia dla właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, szkoda bo fura super . A pod whirpoolem dziwne rzeczy się dzieją , aż boje się o swoją

kiedys pod tym whirpoolem/polarem kumpla ojcu postawili poloneza na kolkach bo kola zwineli.

plus jakiś lokalizator gps do droższych aut.

teraz spece maja bajery do zagluszania takich gps-ow. najlepszym zabezpieczeniem jest jakas samorobka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu czy rok ukradziono kilka aut na jednej zmianie. Jak dla mnie to powinny być zamontowane kamery na parkingu, w końcu pracodawca powinien zapewnić chodź trochę poczucia bezpieczeństwa dla pracowników. bmw_2Auta giną ostatnio w dużej skali, jednak nie wiem czy też są wzmożone działania w tej sprawie przez policję ehh. Jak człowiek sam nie znajdzie części z auta lub nie złapie sprawcy i :2bacik:to nikt inny tego nie zrobi. Trzeba mieć zawsze AC z dobrą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...