Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Gracze Playstation 4 podajcie PSN oraz gry jakie posiadacie


Maajkii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zachęcam graczy PS4 do podania swoich PSN. Może akurat znajdą się gry w które wspólnie możemy popykać ewentualnie się powymieniać.

Co prawda gracze PS3 również mogą podać PSN, lecz nie będą widzieć nas ONLINE a my ich tak. Tak to sobie Sony wymyśliło.

Mój PSN : Maaajkiii

Gry jakie chwilowo posiadam :

- GTA 5

- God of War

- Wiedźmin 3

- Uncharted Kolekcja Nathana Drakea

- UFC

- Until Dawn

- Infamous First Light

- Infamous Second Son

Wszystkie gry poza Uncharted skończyłem, więc chętnie mogę wymienić (poza Wiedźminem i GTA) na coś ciekawego. :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by założyć na PSN społeczność maxbimmer. Chyba że taka społeczność już istnieje? bmw_2bmw_beer

Wydaje mi się, że takiej nie ma możesz założyć jak będziesz miał chwile.

Skoro mówisz, że nfs nie jest zły to może się skusze, mają używke u mnie w Zielonej za 120 to może podlece jak skończe uncharted.. dzisiaj rano skończyłem 1 z 3 części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz, że nfs nie jest zły to może się skusze, mają używke u mnie w Zielonej za 120 to może podlece jak skończe uncharted..

W alei Bielany można sie wymieniać za gry i na Piłsudskiego we Wrocławiu ale ty z Zielonej Góry to masz kawałek. :P

Jak dla mnie NFS jest spoko można śmigać online i zrobić wyścigi bimmerów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W alei Bielany można sie wymieniać za gry i na Piłsudskiego we Wrocławiu ale ty z Zielonej Góry to masz kawałek. :P

Jak dla mnie NFS jest spoko można śmigać online i zrobić wyścigi bimmerów :mrgreen:

Piszę się na wyścigi! :)

Co do gier, zaopatruje się w jednym z większych sklepów w Polsce, mają możliwość wymiany. Tylko mi szkoda gierek za które płaciłem po 300zł a w rozliczeniu wezmą za jakieś 100 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój z NFS i wezcie Project Cars
Pro tip- czekajcie na Assetto Corsa

Propozycje ciekawe. uklon_bmw Projekt Cars i Assetto Corsa to symulatory jazdy nie wszystkim to pasuje. Ja z chęcią kiedyś coś na pewno sobie kupię tylko nie wiem które lepsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

The crew jest moim zdaniem beznadziejne, jak szybko po kupnie włączyłem tak samo szybko tej gry się pozbyłem :D Uncharted 4 bajka :x wiesiek trzeci tak samo jak U4. Nie mogę się doczekać jak pokaże się TLoU2 :)

Polecam wam zagrać w Assasins Creed black flag oraz syndicate te dwie części bardzo mi się podobały, szczególnie bitwy morskie w Black Flag :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...