Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Plasti Dip czy Rubber Paint?


Dexter1919

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, witam wszystkich! Chćę pomalować auto u siebie w garażu płynną gumą. Ale na alegro PlastiDip kosztuje wprawie 1000 zł za 10 litrów, a Rubber Paint 550 zł. Czemu taka duża różnica w cenie, czy ktoś już miał doświadczenie z jakąś z farb. Proszę o opinii. Dziękuję) bmw_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli mówisz że plastidip nie daje rady, to nawet nie próbuj innych półproduktów, z moich osobistych doświadczeń + to co widziałem w telewizji (gość robił próby 3 marek na tvn turbo i wygrał plastidip) to wszystko jest o kant... rozbić. Niby tanie i wydaje się że łaaał, będzie super zmienie sobie kolor, w rzeczywistości pewnie żeby pokryć auto zejdzie Ci więcej materiału niż zamierzasz. Gdzieniegdzie się zaraz pozrywa, np przy klamkach, aaa i nie daj boże Ci benzynka skapnie podczas tankowania.

Lepiej za tą kasę wypoleruj swój lakier i ciesz się autkiem, bo każdy kolor ma coś w sobie i można coś ciekawego z nim zrobić.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez rok temu poznałem Plastidipa, byłem napalony jak talala, bo łaaał, 1000 zł i mam nowy kolor. później zacząłem zgłebiać temat, coraz gorzej i gorzej, powiedziałem sobie ok...idę w folię, będę oklejał, jakieś 3-4 patyki, ale doobra, folia to folia kilku ludzi już to sprawdziłem i jest raczej ok, ale znowu zgłebiałem i zgłębiałem temat, że w sumie cena podobna do przelakierowania auta, i co..i skończyłem na nowy lakierze na całej powierzchni auta i to była najlepsza decyzja, oczywiście 1 tys a 4 tys to różnica. kwestia czy ma być tanio czy dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowali nam jedno auto do sprzedaży plastidipem bo to była "tańsza" opcja niz np folia. Auto sie nie sprzedało a jak zobaczyliśmy efekt to zrozumieliśmy dlaczego. Chłopaki którzy podjęli sie ściągnięcia tego z auta powiedzieli ze byliśmy pierwszymi ich klientami na ta usługę i ostatnimi bo zdrapywali ręcznie 4 dni. Wzięli 400 zł teraz ta usługa gosztuje 2000 zł zeby nikomu nie przyszło do głowy sie z tym zgłaszać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...