Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 Ząbkowice, PILNE! :) stawiam flaszke!


pablosek

Rekomendowane odpowiedzi

[TABLE=class: general]

[TR]

[TD] VIN[/TD]

[TD] WBABL31090JP51993[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Type code[/TD]

[TD] BL31[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Model[/TD]

[TD] 318CI (EUR)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] E-F-R series[/TD]

[TD] E46 2[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Series[/TD]

[TD] 3[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Type[/TD]

[TD] COUPE[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Steering[/TD]

[TD] LL[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Doors[/TD]

[TD] 2[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Engine[/TD]

[TD] M43/TU[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Displacement[/TD]

[TD] 1.90[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Power[/TD]

[TD] 87 (118 hp)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Drive[/TD]

[TD] HECK[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Transmission[/TD]

[TD] MECH[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Paint code[/TD]

[TD] 364 - TOPASBLAU METALLIC[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Upholstery code[/TD]

[TD] E4AT - STOFF FLACHGEWEB[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] Prod.date[/TD]

[TD] 1999-11-16[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=class: options]

[TR]

[TD] S226[/TD]

[TD] Sports suspension settings[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S256[/TD]

[TD] Sports multifunct.strng whl,cruise cntrl[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S313[/TD]

[TD] Fold-in outside mirror[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S320[/TD]

[TD] Deleted, model lettering[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S403[/TD]

[TD] Glass roof, electrical[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S428[/TD]

[TD] Warning triangle and first aid kit[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S431[/TD]

[TD] Interior rear-view mirror with auto dip[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S473[/TD]

[TD] Armrest front[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S481[/TD]

[TD] Sports seat[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S494[/TD]

[TD] Seat heating driver/passenger[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S520[/TD]

[TD] Fog lights[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S534[/TD]

[TD] Automatic air conditioning[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S548[/TD]

[TD] Kilometre speedo[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S550[/TD]

[TD] On-board computer[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S661[/TD]

[TD] Radio BMW Business (C43)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S672[/TD]

[TD] CD changer for 6 CDs[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S674[/TD]

[TD] Hi-Fi system Harman Kardon[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S785[/TD]

[TD] White direction indicator lights[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] L801[/TD]

[TD] National version Germany/Austria[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S863[/TD]

[TD] Dealer List Europe[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] S879[/TD]

[TD] Operating instructions German[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Cześć wszystkim! Mam trochę kilometrów do niej, a nawet sporo, jestem z Lublina (a dokładniej Świdnik) i chyba znalazłem w waszych rejonach moją walentynkę. Stawiam flaszkę osobie która ją obejrzy, bo wiadomo że dzisiaj nie ma nic za darmo :) pilna sprawa bo dopiero została wystawiona, sprzedaje ją kobieta bo chce kupić m3, ma już upatrzone ale musi sprzedać to auto, autko swap z 1.8 na 2.5 (silnik z automatu) lecz podobno z całym osprzętem jest zeswapowany (miejmy nadzieję że nie manualny automat haha) w dowodzie dalej wbite 1.8

Dołożone grzane dupy w pół skórze, mpakiet, xenony, reszta chyba seria :) Poci się wspomaganie i prawy drążek do wymiany, błotnik lewy do poprawki bo spadła z lewarka, ubezpieczenie do końca lutego, a przeglądu obecnie brak, na lewym słupku są 3 parchy no i rdza przy listwie w drzwiach, nadkola niby zdrowe, autko bezwypadkowe. Cena: 14900. Auto bez gazu, cena niska, będzie trzeba włożyć trochę serca oprócz kasy i będzie lala :) Przebieg silnika 200000 Telefon podam na priv aby mi ktoś jej nie zwędził sprzed nosa ;) A teraz pare zdjęć:

[ATTACH=CONFIG]39066[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39065[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39064[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39067[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39068[/ATTACH]

Słabe zdjęcia, ale dzisiaj już lepszych nie dostanę :) Co panowie o niej myślicie? Już po woli zastanawiałem się nad serią w gazie i nawet w sedanie aby tylko jeździło, ale... no właśnie ale moje serce dalej ciagnie do niebieskiej w coupe. Pozdrawiam i licze na pomoc! Jeśli autko jest zdrowe, to będzie jeszcze zdrowsze w moich rękach obiecuję :bmwsexemofg3:

Edytowane przez pablosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejestracja z Nysy.... daj ten numer , może we wtorek będę leciał do Wrocka z Kłodzka to wpadadnę rzucić okiem ....

Numer na pw, daj znać czy na pewno będziesz jechał ją oglądać :) Została wystawiona na facebooku z ogłoszeniami bmw więc może szybko pójść jeśli to nie trup :)

Zapomniałem że siedzi w niej 192 kuce :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po tym co jest u mnie w Lubelszczyźnie to ta nie jest zła ;) Dobrze wyposażona. Przeglądam oferty dobre 3 miesiące, jeżdżę oglądam, dalej nic nie wybrałem... u mnie 14400 to się ceni coś takiego, aż podeślę linka, prosto z mojego miasta :Dhttp://allegro.pl/show_item.php?item=5981301072#d0c9f5514a

Powoli mam odruch wymiotny gdy przeglądam te auta, nikt z forum nie chce swojej oddać :(, wolałbym już przeglądać części niż dalej auto kuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje ją kobieta bo chce kupić m3, ma już upatrzone ale musi sprzedać to auto

już to qurwa widzę .... dobry przeskok .... z takiej e 46 na m3..... też zaglądam za jakimś autem i raczej mnie nie stać na właściwe utrzymanie m3.... a mój budżet to jakieś 60 -70 koła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszerz sobie poszukiwania, spójrz na inne budy, taki touring też jest ciekawym autem. :wink:

Polski rynek jest ciężki, ale da się coś ustrzelić, nie szukaj perełek a raczej coś ciekawego z dobrą ceną, żeby po dofinansowaniu wyszła kozak sztuka.

do perełki i tak dołożysz - pewne info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszerz sobie poszukiwania, spójrz na inne budy, taki touring też jest ciekawym autem. :wink:

Polski rynek jest ciężki, ale da się coś ustrzelić, nie szukaj perełek a raczej coś ciekawego z dobrą ceną, żeby po dofinansowaniu wyszła kozak sztuka.

do perełki i tak dołożysz - pewne info :)

Tak właśnie robię :) z niebieskiej coupe przechodzę nawet na srebrnego sedana, ale raczej turas odpada, jestem jeszcze za młody na kombi, żony nie ma a co dopiero dziecko :D

Chociaż z takiego dofinansowania robią też się spore koszty :) nie wiem czy nie lepiej kupić auto w mpaku, niż dokładać mpak i go malować, no chyba że w słabym stanie zderzaki to oczywiście, że warto :P Nie mam zamiaru oszczędzać na aucie ale wiadomo o co mi chodzi :) czasem lepiej dołożyć, żeby zaoszczędzić. Mam zamiarw lutym sciagnąć już coś pod dom, nie mam obecnie auta, potrzebuję dupowozu na już! :) ale na siłę tego nie zrobię, nie chce później parę lat latać po tylko mechanikach ;)

Edytowane przez pablosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na serie 5 raczej mnie nie stać, chociaż nie powiem mam fajną ślicznotkę upatrzoną: http://olx.pl/oferta/bmw-e39-523i-shadow-line-sport-pewny-egzemplarz-zamiana-CID5-IDdBqhp.html

na klekota mam wrażliwe ucho jak większość, na dodatek moje trasy są często po mieście i małe więc zaraz zajadę turbo i wtryski. Zobaczymy co powie PRZEMO :) Mam takie wrażenie, że macie dobre podejście na tym forum, na luzie, bez spinki, jakoś bmw klub zamiast pomagać wytyka palcami, a słyszałem że pasja łączy, a nie dzieli. bmw_2

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...