Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


zabezpieczenie czerwonego lakieru


viviek

Rekomendowane odpowiedzi

na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie jestem pewny czy to dobry dział na takie pytanie

otóż na wiosnę chciałbym zabezpieczyć mojego hellrota w cabrio

i pytanie jest czym to zrobić ? czym będzie najlepszy efekt zarówno wyglądowym jak i długościowym

wdziałem że są zabezpieczenia kwarcowe, ceramiczne, ceramiczno-szklane

zależy mi na tym by nie powstawały mikroryski na lakierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu byłem na pokazie róznych kosmetyków do detailingu na ulicy morelowskiego w sklepie pelegnacjaaut.

Jakis widz podstawił swojego czarnego VW tourana i na jego aucie prezentowali te kosmetyki. Powiem Ci, że zrobili korekte auta i juz błyszczało sie jak psu jajca. Ale jak na połowie tej spolerowanej maski nałozyli powłoke (kwarcowa lub ceramiczna) to był szok. Ta spolerowana połowa maski na której nie nałozyli powłoki w porównaniu do tej z kwarcem była wyblakła..

To był produkt z firmy Tenzi, która pewnie nie ma najlepszych powłok kwarcowych/ceramicznych, a juz robiła robote. To dopiero co musi byc po nałożeniu kwarcu lepszego producenta...

No i są takie rzeczy dla kogos kto lubi co miesiąc głaskac swoje autko woskami itp. A także dla kogoś kto nałoży raz, ale na długo.

Widziałem też Turasa Czaka, który też nakładał powłoke na lakier i polerowane ranty i powiem Ci, ze od razu sie w oczy rzuciła stojąc z innymi autami na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków

Podobno jest to samo co ceramikpro za 1ponad 1k pln

Sam zastanawiam się nad tym.

Z tego co słyszałem wczoraj od Matrixxa, gdybyś chciał na felgi dawać też, to efekt ochrony działa na nich do 2tyg podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viviek myślę, że powinieneś być zadowolony z Gyeon Q2 MOHS, kładliśmy to na Marisa 6er u chudziutkiego na forum i jak dla mnie efekt kozacki a minął już rok

ok dzieki ;)

chce sprawdzić car Spa i Wilczynski detaling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...