Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e92 Wrocław... niestety z naszego forum....


PRZEMO

Rekomendowane odpowiedzi

nie prawdą jest ,że błotnik tylni był tylko cieniowany - na mierniku ponad 4000 mikro... generalnie sporo elementów jest polakierowanych powtórnie .... oczywiście nie jest to nic złego pod warunkiem ,że sprzedawca informuje o ty kupującego , a nie wypisuje w ogłoszeniu jaka to mega , bezwypadkowa lalka , a wtedy kupujący mając świadomość tego stanu rzeczy sam podejmuje decyzję ...

To ze kawałek błotnika tzn.jakieś 15 cm był mało malowane ja nigdy nie ukrywałem bo wiem to od dnia kupna i mówię to każdemy kupującemu podczas rozmowy.

Nie wiem skąd wartość 4000 na mierniku bo mi pokazywało okolice 1000 um.

Reszta całego auta pokazuje od 170-180 um wiec nie wiem skąd pomysł że całe auto było malowane.

Niestety przy całym badaniiu nie było ani mnie ani Przemo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było powiedziane że było coś robione. Powiedziałem że było i że dokładniej wartości nie pamiętam i że będę zciemnial że pamiętam.

Błażej nie wiem jak dla ciebie ale ja wolę szpachle małym odcinku niż prucie całego auta żeby wymienić błotnik i w ogólnym rozrachunku i tak trzeba poszlachlowac trochę.

A jak by auto było po mocnym uderzeniu to by wymienili właśnie cały błotnik a że była szkoda parkingowa na którą widziałem papiery z ubezpieczenia to jest jak jest.

O czym wiem od dnia kupna.

I powtarzam kolejny raz mówię to każdemu kto dzwoni o auto.

I mówiłem też Przemo i mówiłem też Konikowi bo też był zainteresowany autem.

Także nie rozumiem po co cały temat i nagonka.

Ja tam nie mam parcie na sprzedaż.

Sprzedam to sprzedam a nie to będę dalej latał i cieszył się z posiadania 335d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo ty też sprzedawałeś coupe z powodów rodzinnych i szukasz kolejnego coupe, więcej miejsca z tyłu na fotelik w e92 ;-) wiadomo każdy coś podkoloruje przy sprzedaży. Auto lukasa zawsze można było zobaczyć na zlotach itp. więc można było pomacac, na wizytę w aso też z tego co wiem zgodził się bez problemu. Przy kupnie takiego auta ważny jest przebieg i kondycja. Blacha wiadomo też istotna sprawa ale sam wiesz jak w coupe jest albo trochę szpachli albo wstawanie błonnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumie o co Ci Przemo chodzi...

Piszesz że auto miało większą historie niż ten błotnik po ROZMOWIE TELEFONICZNEJ z Aso????

Bez oględzin?

Jak sprzedawałeś e46 to też słyszałem opinie "30k za e46 po wstawianej ćwiartce" i w opisie tego nie widziałem...

Jak masz tego znajomego w aso to nie mogłeś poprosić Lukasa żeby podjechał na oględziny ?

Dla mnie ten temat się nadaje do kosza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie ze zrozumieniem :bag:

generalnie sporo elementów jest polakierowanych powtórnie .... oczywiście nie jest to nic złego pod warunkiem ,że sprzedawca informuje o ty kupującego , a nie wypisuje w ogłoszeniu jaka to mega , bezwypadkowa lalka , a wtedy kupujący mając świadomość tego stanu rzeczy sam podejmuje decyzję ...

Ja osobiście nie byłbym zadowolony gdyby ktoś kogo znam od kilku lat mówił co innego a w rzeczywistości wygląda to troche inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście znam taką sytuacje: znajomy kupił auto z Inchape, pojezdził jakś czas i wystawił bo chciał zmienić, przyjechał klient poogladal sprawdził historię.. co się okazało auto było bite, malowane itp ogolnie jakas transportowa rozpierducha. w aso nic mu nie powiedzieli, auto sprzedali jako nowe ... dopiero teraz sie procesuje

puenta ... wolałbym auto lakierowane, niz z wstawianą ćwiarą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście znam taką sytuacje: znajomy kupił auto z Inchape, pojezdził jakś czas i wystawił bo chciał zmienić, przyjechał klient poogladal sprawdził historię.. co się okazało auto było bite, malowane itp ogolnie jakas transportowa rozpierducha. w aso nic mu nie powiedzieli, auto sprzedali jako nowe ... dopiero teraz sie procesuje

Kosa też znam tego gościa :4: dlatego opinie i diagnozy naszego aso mam "delikatnie mówiąc" w poważaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wychodzi na to, że w/w ASO jest wyrocznią :-)

Znam kilka przypadków wśród znajomych (nie tylko z BMW, ale również), którzy w różnych okolicznościach (ostatni przy odsprzedaży salonowego auta) dowiedzieli się, że auto było malowane. Dodam, że sztuki salonowe, bez napraw blacharsko-lakierniczych w trakcie użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu temat

Auto nie kupione na szczęście lub nie

Kolega informuję że malowany wiec chyba ok

Z opisu jednego i drugiego wynika że każdy ma coś na kogoś do powiedzenia

auta Ci nie wciskal na hama z tego co piszę

A i dla przykładu w temacie powinno byc wrzucony link z ogłoszeniem żeby sprawdzić zgodność z twoim opisem

A to ze jeżeli bylo bardziej dłubane to na forum tym bardziej powinno być napisane żeby właśnie nie dochodziło do takich sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniu było bezwypadkowe bo szkody parkingowej nie uważam jako wypadek.

Jak by był wypadek to nie robili by tego błotnika tylko by go wycieli i wspawali nowy.

Dzięki Gut i nie tylko tobie z resztą uklon_bmw

No i właśnie na to wyszło że Aso jest wyrocznią bo mają miernik za 3 tyś.

No i mówili coś że turbina pada a stwierdzili to bez podłączania kompa.

Na słuch i doświadczenie bo często mają 335d bez DPF-a i z tłumiekiem MG.

A co do mojej E92 to mi to lotto co ktoś o niej sądzi,ja tam wiem swoje.

Mierzyłem ją miernikiem i zmierze jeszcze raz i porobię foty jak tylko bedzie pogoda bo na chwile obecną (napier*** śnieg)

A no i bym zapomniał:

Byłem na programie w TC Performance w Łodzi:

4VGGscU.jpg

YtGRosd.jpg

te4jXUU.jpg

2tBmWRf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumie o co Ci Przemo chodzi...

Piszesz że auto miało większą historie niż ten błotnik po ROZMOWIE TELEFONICZNEJ z Aso????

Bez oględzin?

Jak sprzedawałeś e46 to też słyszałem opinie "30k za e46 po wstawianej ćwiartce" i w opisie tego nie widziałem...

Jak masz tego znajomego w aso to nie mogłeś poprosić Lukasa żeby podjechał na oględziny ?

Dla mnie ten temat się nadaje do kosza!

nie musiałem pisać w ogłoszeniu o wymianie poszycia [ nie ćwiartki] , bo WSZYSTKO jest w mojej galerii...

poza tym kupujący wszystko wiedział , powiedziałem o aucie tyle ile sam o nim wiedziałem...

myślę ,że wszystko z Lukasem sobie wyjaśniliśmy przez telefon...

temat uważam za wyczerpany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...