Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e92 Wrocław... niestety z naszego forum....


PRZEMO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem skąd wartość 4000 na mierniku bo mi pokazywało okolice 1000 um.
Tak było powiedziane że było coś robione. Powiedziałem że było i że dokładniej wartości nie pamiętam i że będę zciemnial że pamiętam.

No i tutaj już się w zeznaniach gubisz, to wiedziałeś ile tam tych um było czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja to bym prosił Foresta aby napisał jeszcze raz najbardziej ***itną, pogrubioną czcionką "CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM"!!!

Gut7 pisze jakieś bzdury o e92,fotelikach na tył a w Przemka ogłoszeniu o sprzedaży jako pierwsze zdanie: ,,,"Witajcie, nie powiększ mi się rodzina" to faktycznie podkolorował przy sprzedaży!!lolol

następnie znajduję się kolejny "Janusz" sztuki klepania, wymiany ćwiartek itd. gdzie poszycie lub jak kto woli karoserię nazywa ćwiartką!!!nawet wikipedia wie co to ćwiartka a co poszycie:mrgreen:

specjalnie dla Ciebie Chacko e30 znalazłem Przemka wpis, niestety bez zdjęć gdyż wygasły ale masz cały opis i nawet napisał dlaczego nie wymienił ćwiartki..jako,że nie ogarniam tego forum to wklejam cały post co by ktoś bez szukania mógł zapoznać się:mrgreen: a no i co do "opinii", że e46 za 30 koła...bla bla bla.... nosz kurrrrr! jestem przekonany, że to opinia jakiegoś "golasa" co może sobie kupić resoraka e46 co najwyżej.

#833

taki "mały" wczorajszy zakup w ASOicon_razz.gif

0e7f575d9f8c.jpg

ed31cd8de7d7.jpg

ca23a05d2c36.jpg

po zaklepaniu rantów tylnich błotników pod bbsy rc ,na lewym popękała szpachla-z tym się liczyłem...

kiedy sprowadziłem swoje auto z niemiec miało zarysowaną lewą strone i wgnieciony rzeczony błotnik.

naprawę zleciłem warsztatowi ,który specjalizuje się w restauracji starych aut,zakład cieszył się u nas dobrą opinia...

wszelkie nierówności miały zostać wyrównane cyną na gorąco ,a następnie wyszlifowane- chciałem jak najmniej szpachlowania...

za tą usługę zapłaciłem niemałe pieniądze,jak się niedawno okazało zostałem po prostu wyrolowany- na błotniku cyny brak ,za to szpachli wystarczyło by na Autosana z 79 roku kwasny.gif

mój nowy lakiernik po zerwaniu wszelkiego kitu stwierdził ,że się nie podejmuję szpaclowania,a przynajmniej nie da mi żadnej gwarancji na usługę i sugeruje wymianę poszycia...

ja niestety-stety mam małe zboczenie na punkcie mojego auta i postanowiłem zakupić nowe oryginalne poszycie

nie interesowała mnie ćwiartka-na pewno miałaby jakieś ogniska korozji i ewentualne przygody w przeszłości ,stąd wybór padł na nową część ,choć cena nie zachęcała do zakupu msn-wink.gif

mam nadzieję ,że była to dobra decyzja smile.gif

w tym miejscu wielkie dzięki dla Huberta[5oul] oraz dla Krzyśka[admin] za nieocenioną pomoc w zakupie błotnikaicon_razz.gif

Pointa jest taka:

Kto Przemka zna to wie, że o auta dba lepiej niż Andrzej o swój czołg i kupy by nie sprzedał a tym bardziej nie kupił!

Ps.

Wypadek na parkingu przy Tesco – Portal Informacyjny o Stalowej Woli takie tam na parkingu to nie ma co pisać, że miał stłuczkę/kolizję na parking:mrgreen:

...Rysiek...zaznacz że bezwypadkowy :bag:

ehh... pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Miałem nie pisać w temacie, bo nie lubię się mieszać, ale pisanie że bezwypadkowy wiedząc że była stłuczka jest nie fair. Dodatkowo, jeżeli ktoś wziął auto na oględziny do ASO za co musiał zapłacić blisko 1000zł to nie wierzę że nie powiedział właścicielowi co jest tego powodem. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu zapytałem czy Przemo stwierdził że auto jest powypadkowe po rozmowie z kolegą z aso?

Skąd wartości 4000um?

Lukas z tego co widać również nie wie skąd taka wartość!

Jak sam sprawdzał i wyszło mu 1000um...

Masz racje, nie stać mnie na e46 za 30k bo ja mam troszke inne podejście do samochodów... Temat Przema jest mi znany,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stanie jakim Przemo oddał swoje auto to ja uważam że i tak dołożył do interesu , a kupujący był o wszystkim poinformowany i wiedział co kupuje. Spróbujcie kupić np w de takie auto, (e46) sprowadzić poopłacać zrobić vanosy pierwszy serwis, zagazować, podejrzewam że 40 pęknie z palcem w... Co do tematu to Lukas musi się teraz zastanowić jak odpowiada na telefony zainteresowanych, czy informować o "podmalowywaniach" bo nigdy nie wiadomo kto dzwoni :wink:ogólnie temat jest właśnie o komunikacji, sprzedający-zainteresowany a nie o tym ile to auto ma UM, szczerze jak bym nie miał innych zmartwień na głowie to bym był mocno zainteresowany tym właśnie egzemplarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stanie jakim Przemo oddał swoje auto to ja uważam że i tak dołożył do interesu , a kupujący był o wszystkim poinformowany i wiedział co kupuje. Spróbujcie kupić np w de takie auto, (e46) sprowadzić poopłacać zrobić vanosy pierwszy serwis, zagazować, podejrzewam że 40 pęknie z palcem w...

I tu się zgodze, za każde zadbane bmw trzeba zaplacić, najlepszym dowodem na to jest czas w jakim sprzedało się przema e46...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgodze, za każde zadbane bmw trzeba zaplacić, najlepszym dowodem na to jest czas w jakim sprzedało się przema e46...

I tym dobrym podsumowaniem zakończmy ten temat. Co miało zostać wyjaśnione zostało wyjaśnione. Przemo wyjaśnił problem z Lukasem i dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu bo zaczną się zwykłe przepychanki.

Maxbimmer to w końcu klub przyjaciół bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...