Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dmuchawa nawiewu


koko090681

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzisiaj przez Stevena :mrgreen: coś się popsuło w nawiewach

Jeszcze dzisiaj po południu działało wszystko ok i nagle się wyłączył nawiew

Brak jakiego kolwiek odzewu, tylko słychać ciche brzeczenie wraz z przyspieszaniem jakby wentylator się obracał od samego obiegu

I teraz pytanie, spalił się wentylator czy jeżozwierz?

Ps. Steven, ty nie pisz co się stało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzisz Koko? Gdybyś mnie posłuchał, to już wczoraj znał byś skutek swojego wczorajszego upalania :D

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Niech wam bbędzie że jeż :4: po dzisiejszych ogledzinach tez stawiam na jeża :mrgreen: a teraz pytanie jakiego kupić ? Uzywke czy nowy,jak nowy to jakiej firmy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za***e behr, uzywka to jak wróżba Maciej, polata 2dni albo pół roku :mrgreen:

Dla mnie to takie troche pier.... Kazdy na forum pisze tylko ze wszystko ori, najlepiej w ASO a pozniej jak odda auto do ludzi to sie okazuje ze pchal MaxGeara albo Krafta..

Ja Ci radze zebys jeszcze sprawdzol sobie bezpieczniki zakopane za schowkiem zanim targniesz sie na jeża. A jak już się targniesz to bierz używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz naprawa zimnego luta w jeżu to nie prosta sprawa ponieważ elektronika zalana jest czarnym lakiem robiłem to i dało marny wynik ponieważ niedługo po lutowaniu padł znów...

Nie wspomniałem jeszcze,że przy przedzieraniu się przez lak jeden mocniejszy ruch i płytka pod lakiem uszkodzona i całość śmietnik.

Wiec odpowiedź sobie sam czy warto taką dłubaninę robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz naprawa zimnego luta w jeżu to nie prosta sprawa ponieważ elektronika zalana jest czarnym lakiem robiłem to i dało marny wynik ponieważ niedługo po lutowaniu padł znów...

Nie wspomniałem jeszcze,że przy przedzieraniu się przez lak jeden mocniejszy ruch i płytka pod lakiem uszkodzona i całość śmietnik.

Wiec odpowiedź sobie sam czy warto taką dłubaninę robić...

Spróbować można,przecież gorzej nie zepsujemy:wink: ale jak napisałeś, wynik może być marny i na krótką metę.

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...