Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Orszak Weselny BMW Gosi i Krzyska 04.06.2016


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

1. Forest

2. Brzoza

3. CzAkSs jak czas pozwoli i nic nie wypadnie

4. mariusz13

5. Sajmonowski

6. Kamcio

7. Pakos

8. maris

9. Touras

10. sebo293

11. długi (o ile moja szoferka do pracy nie będzie musiała iść,bo ja sam mobilny nie jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moi Drodzy, termin powoli się zbliża, w związku z tym mamy już doprecyzowane godziny, miejsca, trasy, a więc tak:

4.06.2016r.

14:00 - startuje autobus ze Ścinawy i jedzie do domu Młodego czyli do Tymowej

14:20 - planowany czas wyjazdu ode mnie do domu Panny Młodej ( Chobienia )

15:00 - przybycie do domu Panny Młodej ( trasa: Tymowa - Chełmek Wołowski - Dziesław - Olszany - Górzyn - Naroczyce - Chobienia)

16:00 - msza ślubna w kościele pw. św. Piotra i Pawła w Chobieni przy ulicy Krzywej 8

17:30 - przejazd do Centrum Kultury w Rudnej przy ul. Wesołej 13 (trasa: Chobienia - Naroczyce - Górzyn - Olszany - Kliszów - Wądroże - Stara Rudna - Rudna)

Lista zapisanych do tej pory:

1. Forest

2. Brzoza

3. CzAkSs jak czas pozwoli i nic nie wypadnie

4. mariusz13

5. Sajmonowski

6. Kamcio

7. Pakos

8. maris

9. Touras

10. sebo293

11. długi (o ile moja szoferka do pracy nie będzie musiała iść,bo ja sam mobilny nie jestem)

Pogoda ? Mam nadzieję, że dopisze...obecna prognoza to 23 stopnie i słońce z chmurką :wink:

W razie pytań, jestem do dyspozycji bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki nr domu w Tymowej ?? od Ścinawy po której stronie ?? droga przez Dziesław i Olszany to dla mnie wyzwanie jak czegoś nie urwę to cud ;)

14a, po prawej jak będzie leciał od Ścinawki

No właśnie rozważałem jeszcze przez Lasowice, ale chyba tak samo słaba ta droga oraz przez starą Rudną, nieco dalej, może trochę lepiej bo wpinamy się wtedy przed Górzynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starą Rudną, nieco dalej, może trochę lepiej bo wpinamy się wtedy przed Górzynem.

wtedy chyba tylko w Tymowej jest taki tragiczny kawałek potem lepsza, nie znam tam od starej rudnej jak jest i w Naroczycach też lipa :)

Pakos oby jak najmniej urwanych elementów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki nr domu w Tymowej ?? od Ścinawy po której stronie ?? droga przez Dziesław i Olszany to dla mnie wyzwanie jak czegoś nie urwę to cud ;)

Panikujesz, jeszcze nigdy tam nic nie urwałem, a raz przekroczyłem nawet 50km/h na mostku :D

Pomorska we Wrocławiu to jest wyzwanie :D

Kto w końcu ciśnie z Wrocławia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo tu jakoś słabo z organizacją:D

12.45 zbiórka na markecie w leśnicy - przed przejazdem po prawej stronie jadąc w stronę Lubina.

Jadę przez Rudną--> Kliszow(tam wyrzucam bagaż:D) i dalej pod dom młodego . Nadrabiamy trochę km, ale jedziemy luksusową trasą . Piszcie pw kto chcę się do mnie podłączyć .

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panikujesz, jeszcze nigdy tam nic nie urwałem, a raz przekroczyłem nawet 50km/h na mostku

na mostku to nawet 10km/h nie mam :) przy 50 pewnie by mnie wyrzuciło z cabrio :) do niedawna przez Tymową to była moja jedyna trasa do Lubina bo przez Ścinawę lepsza była ale koleiny mnie kładły :) na 18 calach jest już lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...