Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Orszak Weselny BMW Gosi i Krzyska 04.06.2016


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

na mostku to nawet 10km/h nie mam :) przy 50 pewnie by mnie wyrzuciło z cabrio :) do niedawna przez Tymową to była moja jedyna trasa do Lubina bo przez Ścinawę lepsza była ale koleiny mnie kładły :) na 18 calach jest już lepiej :wink:

Trasa Lasowice Dębiec to jest wyzwanie :D

Dobra to o której sie spotykamy i gdzie bo żadnych konkretów nie ma ? W Tymowej ?

Ok 13.40 będę w Rudnej , możemy tam się zebrać(proponuję parking przy Dino)- tylko muszę zachaczyc o Kliszow po drodze.

Ktoś we Wrocławiu się podłącza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mostku to nawet 10km/h nie mam :) przy 50 pewnie by mnie wyrzuciło z cabrio :) do niedawna przez Tymową to była moja jedyna trasa do Lubina bo przez Ścinawę lepsza była ale koleiny mnie kładły :) na 18 calach jest już lepiej :wink:
Dobra to o której sie spotykamy i gdzie bo żadnych konkretów nie ma ? W Tymowej ?
Dobra to cześć wyjeżdża o 13:40 z rudnej a ja proponuje 13:30 zbiórka na Tesco koło myjni i razem ruszymy w stronę Tymowej. Nie znam tych okolic wiec podpowiedzcie gdzie możemy sie spotkać w okolicach punktu docelowego ?

Nosz ku.wa, w Rudnej o 13.40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego Młodej Parze !!!!!!! :-) bo w zamieszaniu nie złożyliśmy życzeń :-) miło było spotkać ekipę z klubu przy okazji :) a i Para Młoda super pogodę zamówiła :party::party::party:

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego Młodej parze !!!!!!! :-) bo w zamieszaniu nie złożyliśmy życzeń :-) miło było spotkać ekipę z klubu przy okazji:-)a i para młoda super pogodę zamówiła :-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia moi drodzy:):party: Tak jak pisze Mariusz zamieszanie małe było ale co złego to nie my:mrgreen::mrgreen: Pogodę zamówiliście rewelacyjną bmw_1 Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego i do zobaczenia na zlotach spotach itp:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu swoim i mojej żony bardzo dziękujemy za życzenia :)

Ekipie obecnej na orszaku również bardzo, ale to bardzo dziękujemy, było nam bardzo miło, że byliście razem z nami oraz wytrwaliście do samego końca :D Wszystko się udało, pogoda dopisała, było tak jak to sobie wymarzyliśmy. Jeszcze raz dziękujemy !

P.S. Czaku przekazał życzenia :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...