Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


29 Kwietnia 2007 - Spot BMW KLUB WROCŁAW


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spocik super , ale nie obylo sie bez przygód , zostalismy zmuszeni do awaryjnego

otworzenia Kosy autka no i udało sie :lol: na jakis włam mozemy juz isc :lol:

Kosa w ramach rozładowania stresu "pokluczykowego" slicznie spalił oponki <bmw_2>

Piotrus nie pozostał dłuzny i tez troche polatał bokami na "szorstkim asfalcie" :P

Pogoda dopisała , grilowalismy prawie do 18:30 no i na koniec jeszcze Panowie policjanci

obdarowali nas psiakiem :P

PS BOKSA to teraz juz rozumiem czemu ten koles tym terenowym autkiem jechał z

przeciwka i musial sie zatrzymac , to wtedy tego kolesia z cordoby zablokowaliscie :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOT byl w stylu mistszzzzzzzzzzzz DZIEKI wam za mila atmosferebylo mi bardzo milo was poznac i napewno ostatni raz sie niespotkamy DOZOBACZENIA JUZ SIE NIEMOGE DOCZEKAC NASTEPNEGO <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1>

ps wyslijcie mi prosze filmiki i zdjecia na maila bardzo bym chcial je miec w oryginalnym rozmiarze, a moze nawet uda mi sie cos fajnego stworzyc :D:D:D moj mail

biuro@skyserwis.pl

DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich obecnych nie mogę ocenić spotu bo pojechałem zobaczyć jak się ścigają i odreagować <bmw_1>

Myślę że na następnyk spocie się pościgamy <bmw_2>

[ Dodano: 30 Kwiecień 07, 10:06 ]

Widziełem że jakiś koleś z BMW E36 kręcił jak się kręciłem czyto może ktoś z was?

Pozdrawiam

[ Dodano: 30 Kwiecień 07, 10:07 ]

<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ania_T

to byl pierwszy i na pewno nie ostatni spot(chyba ze nibiru mnie juz nie wezmie)na jakim sie pojawilam.jedno co mozna powiedziec to to ze bylo ZAJEBISCIE,totany odjazd.pozdr dla wszystkich ktorzy byli i tych co nie byli(niech zaluja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...