Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


tapicerwroclaw.pl : Brochów


qlas00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Chciałbym przestrzec innych kolegów przed oddawaniem auta/elementów do obszycia u tapicera z Brochowa.

Autko oddałem w sobote 09.04.2016 dogadalem szczegóły . Miało być zrobione : kierownica skóra + alcantara , gałka skóra , mieszki alcantara oraz boczek fotela sportsitze poprawiony bo była mała dziurka.

Zostały wszystko wycenione na 700zł i odbiór na dzisiaj tj 12.04.2016

Dzisiaj zadzwoniłem i uzyskałem informację ,że Pan nie wie czy zrobi w sumie to jeszcze nie zaczął i nie wie czy zacznie. Najlepiej żebym zadzwonił czwartek piątek i zapytał jeszcze raz.

Po kilku pytaniach uzyskalem informację, że owy "pan" jest w szpitalu bo miał stan przed zawałowy ( w tle było słychać jakąś szlifierke i hałaś jak na budowie) .

Powiedziałem,że bede za 2 godziny po auto. Przyjechałem przed 15 oczywiście Pan był w swoim warsztacie jakby nigdy nic oddał kluczyki a jedyne co w warsztacie było czuć to piwo....

Słyszalem same dobre opinie o tym zakładzie ale jak widać nie było mi dane zobaczyć efektu końcowego obszycia.

Na razie szukam innego tapicera z okolicy wrocław - krotoszyn.

Post jest wysmarowany nie po to, żeby wylewać żale a po to żeby przestrzec.

Pozdrawiam

Kuba

@EDIT

zapomniałem dodać, że miałem zapłacić za całość z góry ale nie było to ustalane wcześniej więc płatne przy odbiorze... tyle szczęścia

Edytowane przez qlas00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście słyszałem dobre opinie, u kumpla stoją meble poprawione przez "naszego" (jestem z brochowa) tapicera i są ok, fotele z auta też widziałem przez niego robione i wszystko było jak trzeba, ale każdy może się stoczyć... Sam osobiście również miałem mu oddać boczki i sufit do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...