Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ile mm dystanse wybrać??


Dejvv

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, potrzebuje abyście mi doradzili.. Ile mm zamówić dystanse do E46 która usiądzie na gwincie, oraz kołach 18" 8,5J ET 46 z oponami 205/40. Chodzi mi, żeby nie były schowane, ale żeby na maxa były odchylone bez wystawania i tarcia o nadkola. Wiem, że nie da się tego dokładnie zdefiniować.. :) Chcę zamówić 25mm, albo 20mm. Co Wy o tym sądzicie? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, potrzebuje abyście mi doradzili.. Ile mm zamówić dystanse do E46 która usiądzie na gwincie, oraz kołach 18" 8,5J ET 46 z oponami 205/40. Chodzi mi, żeby nie były schowane, ale żeby na maxa były odchylone bez wystawania i tarcia o nadkola. Wiem, że nie da się tego dokładnie zdefiniować.. :) Chcę zamówić 25mm, albo 20mm. Co Wy o tym sądzicie? Z góry dzięki za pomoc.

Niedawno mialem podobny problem jaki dobrac adapter do siebie.Tyle ze ja nie mam gwintu tylko oryginalne zawieszenie S226 Sports suspensions settings.

Felgi mam 18" 8J ET60 i jak na tyl dalem adapter 30 mm to w 4 osoby mi lekko przytarlo teraz zmienilem na przod dalem 30mm a na tyl 20 mm i jest ok ale opony mam 225/40.

Nie wiem jak nisko ja posadzisz i czy cos pomoglem ale moze komus innemu sie tez wiadomosc przydabmw_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek będę mierzył czy felga 8,5J et15 z oponą 205/40 r18 da się upchnąć bez większej rzeźby. To będziesz miał odpowiedź ile dystansu będziesz w stanie zmieścić.

Chciałbym dzisiaj je zamówić, na piątek dobrze jakby były..

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, bez problemu wciśniesz 30mm. Ja na identycznej feldze mam z tyłu 245+20 i siedzi jak od linijki, więc u Ciebie 30 jak znalazł.

Jakie masz et u siebie? Jak ma felge et 46 to z dystansem 30 da et 16 co nie jest tak łatwo upchnąć w budę e46. Z oponą 245 niewykonalne bez rolowania i negatywu

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...