Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


nie czyta plyty z mapami


tomek325e46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem nie czyta mi plyty z nawigacji od kiedy kupilem samochod jak chce uruchomic nawigacje to mam komunikat ''please insert DVD map'' mimo ze plyta jest w srodku wiec niewiem po czyjej stronie lezy wina, czytnika? jak wrzuce plyte z jakas muzyka to gra bez problemowo a na ta z mapami kompletnie nic nie reaguje. W wyposazeniu jest tylko jeden czytnik i niewiem nawet jaka to jest wersja z navi czy bez czy jak ale z malym ekranem. Samochod to e60 545i 2003r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem nie czyta mi plyty z nawigacji od kiedy kupilem samochod jak chce uruchomic nawigacje to mam komunikat ''please insert DVD map'' mimo ze plyta jest w srodku wiec niewiem po czyjej stronie lezy wina, czytnika? jak wrzuce plyte z jakas muzyka to gra bez problemowo a na ta z mapami kompletnie nic nie reaguje. W wyposazeniu jest tylko jeden czytnik i niewiem nawet jaka to jest wersja z navi czy bez czy jak ale z malym ekranem. Samochod to e60 545i 2003r

Czyta Mp3 lub CD z tego napędu DVD? Płyta Nav oryginalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyta Mp3 lub CD z tego napędu DVD? Płyta Nav oryginalna?

tak inne plyty czyta bez problemowo a ta z navi jest oryginalna nic nie porysowana

hmm mk3 albo mk4 jak to poznac wogole? pozatym i tak czytnik bedzie raczej do wymiany bo pokretlo od wlaczania i regulacji dzwieku jest jakies takie luzne i nie reaguje na podglaszanie/sciszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sprawa jest dość prosta kupić lub oddać do naprawy (skalibrować lub wymienić głowicę) tylko napęd dvd nie całe nawi, bardzo łatwo zdemontować ten napęd dvd. Na ebay -u jest tego dość dużo można bez problemu dobrać nowy naped dvd.

Sam napęd jest dobry wymaga naprawy lub nawet czyszczenia głowicy laserowej co warto by było zrobić na początek ... Pozostałe elemety także można kupić za parę złoty. wszystko zależy czy chcesz się bawić ... ale to prosta sprawa... podzespoły są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, odgrzebie temat... Mam E60 z 04r mam mały ekran w niej i jest opcja nawigacji. Odpalę ja to pokazuje współrzędne gdzie znajduje się auto, mam jakieś dwie płyty dvd do navi ale jak wrzucam to jest napisane że nie znaleziono na płycie czy włóż płytę, nie pamiętam, ale mam tylko jedno wejście na płyty i z tego co patrzyłem do MP3 mi nie chwyta ani z normalnej płyty Ani z dvd... więc nie wiem. Powinienem mieć może czytnik w schowku a nie mam czy poprostu co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...