Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem z tempomatem


dlugi841

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tempomatem, nie chcę się włączyć. Silnik M54b22, gdy podpięty jest komputer to działa i nie ma żadnych blędów. Jednak wykakują błedy od przepływki, auto mimo tego pracuję normalnie. Czy powodem braku tempomatu może być uszkodzona przepływka?? Miał już ktoś taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 26.05.2016 o 09:36, grzesiek2304 napisał:

dokładnie, w m54 przy uwalonej przepływce nie będzie działał tempomat

I mnie tyczy problem od 2 dni ale w m52tu :// nie zajarzylem jeszcze w jakich okolicznosciach dokladnie. na pewno potrafi kontrolka zgasnac gdy jest wlaczony ale  nieużywany i chyba na pewno raz sie wylaczyl jak wcisnalem " - " :( byl jakis blad ale cholere skasowalem nie patrzac ale bylo cos interface multifunkcion cos tam. Jutro bede wiedział na stówke co tam bylo. Bledu przeplywki raczej nie bylo. Stalo się na miescie jak chcialem wlaczyc tempomat, patrze a tu kontrolki ni ma. Jak zgasze auto i odpale to bangla az znowu mu nie odbije. 

 

Kierownica by sie spierdzieliła czy jak ?? :(( 

tmp-cam--1355656055.jpg

Edytowane przez Xaime91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio dziala, tylko ny dyrydy tempomatu z powrotem uruchomic. Musze zgasic auto, odpalic z powrotem i dopiero bangla. Jakies 3 moze 4 dni temu rozlaczyl mi sie, kurcze nie jestem pewny ale chyba jak jechalem na aktywnym tempomacie, zahamowalem, i jak dalem przywrocenie zapamietanej predkosci to sie wlaczyl na chwile i chyba rozlaczyl zaraz. Od dwóch dni nie zauwazylem niepokojacych objawow narazie. Dziwny On :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...