Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Raceism Event 09-10.07.2016


Nev

Rekomendowane odpowiedzi

Raceism.com dumnie prezentuje 7 edycję wystawy motoryzacyjnej poświęconej najnowszym trendom modyfikacji samochodów. Stolicą europejskiego tuningu zostanie Wrocław, do którego zawita kilkaset najlepszych projektów z całej Europy, od Londynu po Moskwę. Wrocławski stadion to idealne miejsce które pomieści setki samochodów, dziesiątki wystawców i tysiące widzów. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu niemającym swojego odpowiednika w całej Europie, międzynarodowego święta motoryzacji. W trakcie wystawy zaprezentujemy drifting w najlepszym wydaniu, show na profesjonalnie przygotowanym torze, zorganizowane przez grupę Musk Customs.

https://www.facebook.com/events/195599007462073/

Wbijamy roz*ebać imprezę? Jakaś delegacja MB Wrocław? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Raceism będzie ekipa z Remusa (REMUS Polska – układy wydechowe dla samochodów i motocykli. | Polski dystrybutor sportowych wydechów do samochodów i motocykli REMUS.REMUS Polska – układy wydechowe dla samochodów i motocykli. | Polski dystrybutor sportowych wydechów do sa), rozmawiałem z nimi ostatnio na temat wydechów i spytałem, na co możemy liczyć przy większym zamówieniu - powiedzieli, że są bardzo otwarci na tego typu pomysły i zawsze można o tym pogadać. Jeśli ktoś z was planuje jakieś modyfikacje wydechu, można zebrać sześciu czy ośmiu chętnych i może wyjdzie z tego jakiś fajny discount + przetarcie szlaku na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Raceism będzie ekipa z Remusa (REMUS Polska – układy wydechowe dla samochodów i motocykli. | Polski dystrybutor sportowych wydechów do samochodów i motocykli REMUS.REMUS Polska – układy wydechowe dla samochodów i motocykli. | Polski dystrybutor sportowych wydechów do sa), rozmawiałem z nimi ostatnio na temat wydechów i spytałem, na co możemy liczyć przy większym zamówieniu - powiedzieli, że są bardzo otwarci na tego typu pomysły i zawsze można o tym pogadać. Jeśli ktoś z was planuje jakieś modyfikacje wydechu, można zebrać sześciu czy ośmiu chętnych i może wyjdzie z tego jakiś fajny discount + przetarcie szlaku na przyszłość.

Proponowałbym założenie nowego tematu o tym, bo kto na forum będzie szukał info nt wydechu w temacie o Raceism

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...