Gregory840

E70 - jakiego szukać i z czym na pokładzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do E70 (pierwsze lata produkcji bo ograniczenia finansowe niestety) i mam kilka pytań:

- jakie silniki są polecane a których unikać? póki co patrzę i na benzynę i diesla (nigdy jeszcze ropniaka nie miałem, zawsze duże benzyniaki ale tu częściej były diesle więc może wreszcie będzie ten pierwszy raz...)

- czy wszystkie były z zawieszeniem pneumatycznym czy to było tylko w opcji? jak się sprawuje pneumatyka i czy jest awaryjna?

- bardzo bym chciał auto z wentylowanymi fotelami żeby w upały nie kleić się do foteli - czy ten bajer się sprawdza czy zupełnie nie czuć nic pod tyłkiem/plecami i nie ma co zawracać sobie tym bajerem głowy??

- czy była opcja automatycznego otwierania/zamykania klapy bagażnika? (dla mnie istotna sprawa bo często korzystam z zajętymi rękoma i to by mi ułatwiło życie)

- jakie są największe bolączki E70? (silnik, skrzynia, blachy, zawieszenie, napęd, elektryka??)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Wiem, że odgrzewam kotleta, ale zamierzam zmienić swój aktualny samochód właśnie na bmw x5 E70 może ktoś coś polecić ? Pytania właściwie jak kolega wyżej miał ;) Może ktoś jest w posiadaniu właśnie E70 i chciałby się spotkać pokazać swój samochód i zamienić parę słów ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta