Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Chip tuning firmy C-Tronic OPINIE ?


Dejvv

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja na ogół wygląda w necie tak:

Jak robią coś co klientowi nie na rękę/ oczekiwał czegoś więcej to osmaruje ich w sieci, a jak zadowolony klient to na ogół szkoda mu czasu ma pozytywa no chyba ze forumowiczów.

Wiec tylko poczta pantofle zostaje osób w temacie.

Ja robiłem w ECU ale to w A4 B6 i było bardzo przyjemnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak w temacie. Czy podnosił ktoś moc, lub ma sprawdzoną opinię o firmie C-Tronic z Żernik Wrocławskich?? Mają promocje na silniki 2.0D, w mojej wyglądało by to tak, że programem podnieśli by mi moc do 180KM oraz 380NM. Czekam na info.

jedz do Jetronicu tam każdy zadowolony robią program indywidualnie pod auto cena około 1200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dzisiaj u nich wygląda ale dawniej słyszałem dużo pozytywnych opinii. Ja robilem w dynosoft/ecuproject. Co to za promocja?

Cena programu bez hamowni 600zł, z wyhamowaniem 750-800 - mowa tylko o 2.0D. Dzięki koledzy za opinie, zrezygnuje jednak z tej firmy. Na temat Ecu Project słyszałem właśnie dużo pozytywnych opinii, i chyba tam się właśnie wybiorę. :wink:

Edytowane przez Dejvv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robiłem Wilczycach niedaleko Psiego pola, już jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony, cena wtedy była z hamo 600zł teraz ponoć jest to 800 http://www.maxbimmer.pl/f69/chipowanie-we-wroc%C5%82awiu-13509/index3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena programu bez hamowni 600zł, z wyhamowaniem 750-800 - mowa tylko o 2.0D. Dzięki koledzy za opinie, zrezygnuje jednak z tej firmy. Na temat Ecu Project słyszałem właśnie dużo pozytywnych opinii, i chyba tam się właśnie wybiorę. :wink:
Z tego co słyszałem to gościu co był najlepszy w strojeniu w Ecu Projekt otworzył swoją firmę i obecne Ecu to już nie to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sytuacja na ogół wygląda w necie tak:

Jak robią coś co klientowi nie na rękę/ oczekiwał czegoś więcej to osmaruje ich w sieci, a jak zadowolony klient to na ogół szkoda mu czasu ma pozytywa no chyba ze forumowiczów"

.No ja oczekiwałem profesjonalnego programu a nie wlutowywanie czegos tam do kompa po czym brak trakcji na 1-2 biegu a pozniej rozpędzanie sie w żołwim tempie. Dla małolata to moze było dobre do lansu po mieśćie ale nie dla mnie ,Na szczeście naprawił wszystko Jetronic

Edytowane przez darioital
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też robiłem w Vagtune. Wprawdzie ja mam benzynę wolnossącą, ale dali radę ogarnąć. Chyba ze 3h było dłubane, ale efekt zadowalający - +20KM i +15NM w stosunku do tego co było zmierzone przed strojeniem. Tyle tylko, że już przed strojeniem trochę miałem podłubane pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Teraz to ja stoję przed decyzją wyboru warsztatu, gdzie wykonany zostanie chiptuning do mojego autka volkswagen golf v. Wiem, że się mówi: chcesz dobrze czy tanio, ale z drugiej strony mój znajomy usprawnił sobie autko w dobrej cenie i jest z tego zadowolony. Nie chciałbym przepłacać. Byłem w dynosofcie, bo sporo jest na ich temat dobrych opinii, ale ceny mają raczej mało atrakcyjne. Myślę nad C-Tronic.

 

Był ktoś z was tam? Umiecie coś konkretnego powiedzieć bez domysłów i spekulacji „słyszałem, że...”?

 

Teoretycznie zaryzykowałbym, bo byłem u nich na diagnostyce i było okej. Byłem zadowolony, bo w poprzednim warsztacie mi źle zdiagnozowali przyczynę i wymiana modułu była zbędna. U nich miałem swoje drugie podejście i po dobrej diagnozie oraz naprawie jeżdżę bez szwanku do dziś.... W kwestii diagnostyki i ratunku w chwilach niepewności co do stanu auta zdecydowanie ich polecam. Ale wciąż nie wiem jak chiptuning u nich wypada. Kuszą mnie ceny. Może skoro jedno wykonali mi porządnie i jestem zadowolony to może jednak warto jest im zaufać?

 

Proszę o odp. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2017 o 19:12, darioital napisał:

 C-Tronic wyciąga kompa i wlutowuje gotowe cudeńka takie z allegro .Auto szybciej jedzie wiecej pali i dymi.  To taka firma od wymiany klocków i opon, korekcji licznikow, wymiana wycieraczek itp . 

Chyba mówimy o dwóch różnych warsztatach, bo w C-Tronic nigdy nie wymieniano klocków, opon czy wycieraczek. Jakoś trudno mi wierzyć w prawdziwość twoich słów. Firma udziela gwarancji. Skoro ci sie nie podobalo, auto dużo paliło i dymiło, to trzeba bylo tam pojechac i powiedziec to wszystko, zamiast wylewać żale na forum. 
 

Po namyśle dochodzę do wniosku, że zdecyduję się na chiptuning u nich. Dam znać jak poszło i w miarę możliwości postaram się wrzucić niedługo wykres z hamowni po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2017 o 21:23, Mario70 napisał:
Chyba mówimy o dwóch różnych warsztatach, bo w C-Tronic nigdy nie wymieniano klocków, opon czy wycieraczek. Jakoś trudno mi wierzyć w prawdziwość twoich słów. Firma udziela gwarancji. Skoro ci sie nie podobalo, auto dużo paliło i dymiło, to trzeba bylo tam pojechac i powiedziec to wszystko, zamiast wylewać żale na forum. 
 

Po namyśle dochodzę do wniosku, że zdecyduję się na chiptuning u nich. Dam znać jak poszło i w miarę możliwości postaram się wrzucić niedługo wykres z hamowni po robocie.

Jakie kur.. żale na własne oczy widziałem jak rozpruwał kompy w sekretnym pokoju .Zarabiam duzo ,placę i się nie targuje wymagam fachowej roboty.Polecam Ecu Projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...