Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Najt lipcowy


BASTARS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedno foto, telefon się nie spisał i jak przyszło do cykania to odmówił współpracy. Moja stoi zaraz obok Marty druga od prawej.  Szkoda, ze nikogo z wlepami nie było, bo miałem zamiar sobie wziąć dwie małe, a musiałem się obejść smakiem. Ogólnie było ok, poznałem sporo osób tylko trzeba by wprowadzić jakąś identyfikację, bo ciężko spamiętać kto w czym heh. 

Szerokości życzę i do następnego !!

 

20160731_165237.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno foto, telefon się nie spisał i jak przyszło do cykania to odmówił współpracy. Moja stoi zaraz obok Marty druga od prawej.  Szkoda, ze nikogo z wlepami nie było, bo miałem zamiar sobie wziąć dwie małe, a musiałem się obejść smakiem. Ogólnie było ok, poznałem sporo osób tylko trzeba by wprowadzić jakąś identyfikację, bo ciężko spamiętać kto w czym heh. 

Szerokości życzę i do następnego !!

 

20160731_165237.jpg


Choć raz się załapałam ;) fajnie było spotkać stare i nowe twarze, pogadać.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, michal_f napisał:

Ja również dziękuję za miłe spotkanie :) ale takie małe spostrzeżenie. Przyjeżdżając na zlot warto się przywitać ze wszystkimi, obojętne starzy czy nowi na forum. Co niektórzy zachowywali się jakby przyjechali na parking postać, a nie na zlot BMW. Nawet nie potrafią powiedzieć "cześć" albo podadzą rękę tylko "swoim" i na tym koniec. Przyjeżdżasz to przejdź po wszystkich, podaj rękę, my nie gryziemy. Tyle z mojej strony ;) foty na dniach :)

Przyłączam się do postu ;)  Dzięki temu ostatnio np poznałem osobiście koleżankę o nicku marta.n :)

Pozdrawiam całą najtową ekipę i do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, michal_f napisał:

Ja również dziękuję za miłe spotkanie :) ale takie małe spostrzeżenie. Przyjeżdżając na zlot warto się przywitać ze wszystkimi, obojętne starzy czy nowi na forum. Co niektórzy zachowywali się jakby przyjechali na parking postać, a nie na zlot BMW. Nawet nie potrafią powiedzieć "cześć" albo podadzą rękę tylko "swoim" i na tym koniec. Przyjeżdżasz to przejdź po wszystkich, podaj rękę, my nie gryziemy. Tyle z mojej strony ;) foty na dniach :)

 

postraszyłeś mierząc ludziom gleby :) 

a tak poważnie to zgadzam się w 100%  ale wydaje mi się że ktoś z  prezesostwa klubu (np.założyciel tematu) powinien zawitać na najta... rozumiem brak czasu ale jest was tylu a spot jest raz w miesiącu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BASTARS napisał:

Chacko, jak bym mógł to bym wpadł, bo zawsze starałem się być, ale nie zawsze czas na to pozwala :/ (była przeprowadzka):P

 

 

tak tak, pewnie mieli swojego spota pełnego alkoholu i nagich dziewczyn :2bacik::4:

 

Bastars oczywiście nie mam pretensi, po prostu miło byłoby was zobaczyć  :angel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...