Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Forum Maxbimmer.pl wersja 3.0 IPS


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Lijo napisał:

To nie BMW ze musi być stare :)

Ja już mam to w nosie po kolejnych zmianach i paru latach na maxbimerze. Klimat i ludzie są najważniejsi! :) 

Poza tym łatwiej jest utrzymywać nowsze technologie niż stare trupy. Jak Krzychowi jest łatwiej to dla mnie GIT :D

Ogólnie mieć wybór to zawsze spoko, ale brakuje "postaw piwo" bo lijowi bym kliknal wlasnie :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niestety niektóry mają problem z zalogowaniem, tak jakby hasło ze starego forum nie działało, jeśli nie uda Wam się zalogować, to polecam reset hasła. Zgłosiłem problem do supportu IPS.

 

Zmieniłem w tłumaczeniu Lubię to na postaw piwo ;) Dzięki piwkom reputacja rośnie ;) Dopracuje to, kiedyś...

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek napisał:

Widzę, że niestety niektóry mają problem z zalogowaniem, tak jakby hasło ze starego forum nie działało, jeśli nie uda Wam się zalogować, to polecam reset hasła. Zgłosiłem problem do supportu IPS.

 

Zmieniłem w tłumaczeniu Lubię to na postaw piwo ;) Dzięki piwkom reputacja rośnie ;) Dopracuje to, kiedyś...

Jak się zaznacza tekst który chce się zacytować i dasz przycisk "cytuj" to cały post cytuje a nie ten zaznaczony. Poprzednio działało to co zaznaczyłem.

i jak klikniesz POSTAW PIWO to potem pojawia się napis: LUBISZ TO a nie POSTAWIŁEŚ PIWO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

25 minut temu, Pawel4freak napisał:

Jak się zaznacza tekst który chce się zacytować i dasz przycisk "cytuj" to cały post cytuje a nie ten zaznaczony. Poprzednio działało to co zaznaczyłem.

i jak klikniesz POSTAW PIWO to potem pojawia się napis: LUBISZ TO a nie POSTAWIŁEŚ PIWO :P

Tak, nie ma cytowania selektywnego, dodane do listy, piwo porawię ;)

16 minut temu, marta.n napisał:

ja mam problem z tapatalkiem, wchodzę w temat A a wyświetla się B, albo pojawia się komunikat need valid topic id

Odpisałem na PW, ale jeszcze to sprawdzę.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariusz13 napisał:

gdzie jest teraz konkurs z autami do kalendarza ?? przedtem był na górze na stronie głównej  w akcjach specjalnych teraz tego nie widzę ?? 

 

Poprawione. 

Na 99% rozwiązany został też problem z logowaniem.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 2.08.2016 o 12:56, michal_f napisał:

Na Tapatalku i na stronie nie widać kto "postawił piwo", a w samym Tapatalku w ogóle nie jest napisane, że ktokolwiek coś postawił emoji14.png

 

Hm, dodatek postaw piwo jest mocno naciągany, i niestety obecnie w tej wersji musi wystarczyć ;)

Czy ktoś ma problemy z tapatalkiem, typu złe wyświetlanie for, tematów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krzysiek działy wyświetla mi prawidłowo ale nazwy poszczególnych tematów w pionie literka pod literą (czyta się to fatalnie).

Ostatnio też pojawił się problem z pisaniem...wysyłam posta i mam informacje że "coś poszło nie tak".Nie robiąc nic pojawia się mój post zdublowany jeden pod drugim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzyć temat od razu na ostatniej stronie? Bo wchodze w jakiś temat typu widziałem Cie i zawsze jestem na pierwszej stronie, i musze kolejnym kliknięciem wchodzić na ostatnią

I propozycja, albo raczej co mnie wkurza, moźe kogoś rownieź.
Niektorzy mają takie podpisy pod postami (np zdjęcia swoich fur) które zajmują 3razy więcej miejsca niź sam post, a czasem nawet te zdjęcia z podpisu są wieksze niź te które ktoś wrzucił do swojego tematu.
I bardzo, ale to bardzo brakuje mi linijki SKĄD, pod nickiem osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szocha1991 napisał:

Jak otworzyć temat od razu na ostatniej stronie? Bo wchodze w jakiś temat typu widziałem Cie i zawsze jestem na pierwszej stronie, i musze kolejnym kliknięciem wchodzić na ostatnią

I propozycja, albo raczej co mnie wkurza, moźe kogoś rownieź.
Niektorzy mają takie podpisy pod postami (np zdjęcia swoich fur) które zajmują 3razy więcej miejsca niź sam post, a czasem nawet te zdjęcia z podpisu są wieksze niź te które ktoś wrzucił do swojego tematu.
I bardzo, ale to bardzo brakuje mi linijki SKĄD, pod nickiem osoby.

Z tymi podpisami też mi przeszkadza, myślisz że to zdjęcie auta z tematu a to podpis. Może ograniczyć wielkość zdjęcia w podpisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram.

Jak patrze na swoje posty to widzę tylko mój banner. Nie żeby mi przeszkadzał bo sam sobie go ustawiałem ale tak Jak Pawel pisze - jedno zdanie a stopka(podpis,banner) na 3/4 postu.

W ogóle mam wrażenie,  że ten "engine" jest dla ślepych ludzi.....

Edytowane przez Lijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2016 o 00:31, Dziki napisał:

Krzysiek działy wyświetla mi prawidłowo ale nazwy poszczególnych tematów w pionie literka pod literą (czyta się to fatalnie).

Ostatnio też pojawił się problem z pisaniem...wysyłam posta i mam informacje że "coś poszło nie tak".Nie robiąc nic pojawia się mój post zdublowany jeden pod drugim. 

Na czym to czytasz i w jakiej przeglądarce?

 

Dnia 20.08.2016 o 14:01, szocha1991 napisał:

Jak otworzyć temat od razu na ostatniej stronie? Bo wchodze w jakiś temat typu widziałem Cie i zawsze jestem na pierwszej stronie, i musze kolejnym kliknięciem wchodzić na ostatnią

I propozycja, albo raczej co mnie wkurza, moźe kogoś rownieź.
Niektorzy mają takie podpisy pod postami (np zdjęcia swoich fur) które zajmują 3razy więcej miejsca niź sam post, a czasem nawet te zdjęcia z podpisu są wieksze niź te które ktoś wrzucił do swojego tematu.
I bardzo, ale to bardzo brakuje mi linijki SKĄD, pod nickiem osoby.

Kropeczka to ostatni nie przeczytany, ostatnia strona to numerek musisz ostatniej strony kliknąć przy temacie.

Pole SKĄD postaram się dodać.

 

Co do sygnatur to wiem, że to wkurzające , będzie ograniczone.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt narazie nie zgłaszał takiego problemu, więc chyba tylko u mnie występuje.  Po napisaniu postu z  cytowaniem, nie moge napisac drugiego, ponieważ cos sie zblokowalo. Jest odnosnik starego cytatu i brak miejsca na nową treść ktora chcialbym wpisać :-/ 

 

Screenshot_20160830-104642.png

Edytowane przez Francuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Francuz napisał:

Widzę, że nikt narazie nie zgłaszał takiego problemu, więc chyba tylko u mnie występuje.  Po napisaniu postu z  cytowaniem, nie moge napisac drugiego, ponieważ cos sie zblokowalo. Jest odnosnik starego cytatu i brak miejsca na nową treść ktora chcialbym wpisać :-/ 

 

Screenshot_20160830-104642.png

Ok, sprawdzę to.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

u mnie tak samo

Dnia 9/4/2016 o 00:03, marta.n napisał:

Ja mam dokladnie to samo co andrii. Tytuluje mi temat np. Hamulce do e36 a jak sie kliknie to wyswietla temat widzialem cie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

u mnie to samo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...