Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Hradec Kralove Tuning Party 2007


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,było zaje...nie:D

Nawet nie wiem jak to opisać :mrgreen:

Ale to co się działo oddadzą fotki i klipy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dziękuję za odjechany weekend,wszystkim uklon_bmw

<bmw_1> happy_bmw

PS.a Tym dla których "było ot tak sobie" współczuję :evil:

niektórzy niestety zabłądzili.... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a było ot tak sobi...

no to powiedz na ilu imprezach tego typu byłeś i uzasadnij "tak sobie",

dla tych co nie byli powiem że w Polsce imprezy z takim rozmachem nie ma i pewnie długo nie będzie, było mnóstwo atrakcji poza samochodowymi oczywiście, były gokardy, quady, wesołe miasteczko.... a ostatnia noc z fajerwerkami wylatującymi zza góry 20 m od nas i odpalonymi beemkami z łytytytyytyy i klaksonami pozostanie na długo w naszej pamięci :mrgreen:

wszystko będzie w galerii która powstanie niedługo,

pozdro dla wszystkich :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a było ot tak sobi...

no to powiedz na ilu imprezach tego typu byłeś i uzasadnij "tak sobie",

dla tych co nie byli powiem że w Polsce imprezy z takim rozmachem nie ma i pewnie długo nie będzie, było mnóstwo atrakcji poza samochodowymi oczywiście, były gokardy, quady, wesołe miasteczko.... a ostatnia noc z fajerwerkami wylatującymi zza góry 20 m od nas i odpalonymi beemkami z łytytytyytyy i klaksonami pozostanie na długo w naszej pamięci :mrgreen:

wszystko będzie w galerii która powstanie niedługo,

pozdro dla wszystkich :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Piotrek i tu sie zgodze, zgralismy sie z fajerwerkami poprostu idealnie jestem ciekaw czy ktos to uwiecznil na clipie wideo bo dla mnie to bylo mistrzostwo swiata . Zorganizowany Maxbimmer zadbal aby nie zabraklo dla nikogo ani bmw_beer ani :gril: 8)

Dziekuje wszystkim za mile spedzony weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja mogę napisac - było zajefajnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Towarzystwo jak zwykle doborowe, atrakcji nie zabrakło :gril: :party: (np. łapanie ścianek namiotu i "oblewanie" nóg co by więceje nie poddawały sie sile wiatru :wink: ) i wiele by jeszcze wymieniac ... :mrgreen:

Było super-dziekuje :D

A co do synchronizacji fajerwerkow i cudownych odgłosów beemek- mamy wyczucie bmw_beer a tu krótki filmik, który przejdzie do historii :lol:

http://maxbimmer.pl/gosc/TEMP2/odcinka.AVI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh zlot rewelacja , filmik z tych fajerwerków nie odda tego jak to wygladało na zywo

... muza ze sceny zamilkła przed rakietami ..... a w tym momencie udało nam sie

idelanie trafic .... wszystkie bunie na długich swiatłach + awaryjne .............................

no i piekna symfonia łytytytyt .......................................... tego nie mozna z niczym

porównac ................... MASAKRA bmw_beer <bmw_2>

Oczywiscie jak zawsze nasze Maxbimmerki stanęły na wysokosci zadania i zaopatrzenie

gastronomiczne było na najwyzszym poziomie <bmw_2> uklon_bmw :gril:

..... szkoda tylko ze 8L miodówki tak szybko sie skonczyło ale na szczescie browarki były w

zapasie :lol:

A tu pare fotek , galeria w trakcie montazu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załuje, załuje i jeszcze raz załuje ze mnie tam nie było z wami...

zadne zdjecia, zadne filmiki nie oddadza mi tej atmosfery, tego podniecenia

i tego zajeb...... uczucia jakie temu towarzyszyły...

piekne auta, piekne hostessy, modelki i zecz jasna nasze maxbimerki

czego wiecej do szczescia potrzeba??

pozdrawiam wszystkich szczesciarzy którzy tam byli jak i tych którzy z jakis powodów

tak jak ja nie mogli tam pojechac...

mam nadzieje ze bedzie jeszcze nie jedna taka impreza na która juz napewno z wami pojade i na której bedziemy sie równie dobrze bawic jak nie lepiej...

pozdr <bmw_1> i dozobaczenia na najblirzszym spocie bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka podpinam się do zdania Kosy,Beatki,Enzo,Piotra i Mordulca , było zaje.. fajnie , o czym może świadczyć zmiana nastawienia mojej żony do mojego zamiłowania BMW Pozdrawiam wszystkich i dzięki za wyrozumiałość pojechaliśmy troszkę słabo przygotowani, postaramy się poprawić . PS. szkoda że te fajerwerki 20m za moją głową mnie nie obudziły widziałem tylko namiastkę na telefonie ;-( do zobaczyska ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. szkoda że te fajerwerki 20m za moją głową mnie nie obudziły widziałem tylko namiastkę na telefonie ;-( do zobaczyska ;-)

_________________

Asia pozniej mowiła ze masz "kamienny sen" ale normalnie jak dla mnie to mega szok

ze taki huk łytytyt z beemek i fajerwerków Cie nie obudził uklon_bmw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. PS. szkoda że te fajerwerki 20m za moją głową mnie nie obudziły widziałem tylko namiastkę na telefonie ;-( do zobaczyska ;-)

lol a ja sie dziwiłem że twoja bejca jako jedyna nie robiła łytytyty a to sie okazuje ze ty spałeś :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...