Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Najt sierpniowy 28 08 2016


PRZEMO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Przemo

2. Nev, może tym razem zawitam...

3. Gregu82 powinienem być

4. Francuz 

5. Skwariusz

6. blazej3131 - zależy o której w niedziele wróce do wrocka

7. CzAkSs (zależy o której z Czech wrócę)

8. Pawel4freak (zależy czy wytrzeźwieje)

9. konik

10. Xaime91 (nie zalezy od niczego raaczej)

11.tomasz325

12. Mirek 1979

13. Dyziu ?

14. Mymon

15. Bocian

16. TR4N3 na 50%

17. Beton też się postaram być tym razem emoji6.png

18. Zkumeku

19. Marta.n (o ile wyrobie się z pracą)

20. Cziko z Moniką 

21. Oskar (wpadnę ale tylko na chwilę) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Skwariusz napisał:

Pawel wytrzeźwiałeś?
Mi alkomat powiedział, że nigdzie dzisiaj nie jadę...
Kurde, ale zły jestem, ale 50-ka mamy jest tylko raz :(

Sent from my SM-N900T using Tapatalk
 

 

W końcu tak, ale niestety dopiero po 17 byłem w domu.

Edytowane przez Pawel4freak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Beton napisał:

A mojej to nie uchwyciles:P

Spokojnie Twoja na pierwszym miejscu jest xD 

Foty cykane fonem, wiec rewelacji nie ma heh. Szkoda, ze niektórzy zmyli się tak szybko, ale każdy ma swoje sprawy na głowie, więc wiadomo jak jest z czasem.

Moja to na razie wersja offroad, wiec jest jak jest będzie lepiej jak ogarnę ja od mechanicznej strony. Błąd dsc i ręcznego wywalił się na stałe, i nie wiem co mnie za wymiana czeka heh.

 

 

20160828_160410.jpg

20160828_160418.jpg

20160828_161548.jpg

20160828_161617.jpg

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musialem zapitalac do 18:00 na wasze emerytury.. Juz. Kilka najtow jestem w plecy..
Z tego co widze to jak zawsze wyglaskane i świecące bunie hall'a i vivka.. Widze, ze nawet byl ktos X-em i 1-ką..

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kandyn napisał:

Niestety musialem zapitalac do 18:00 na wasze emerytury.. Juz. Kilka najtow jestem w plecy..
Z tego co widze to jak zawsze wyglaskane i świecące bunie hall'a i vivka.. Widze, ze nawet byl ktos X-em i 1-ką..

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki ale nikt nie przebije Guta latającego jak wściekły ze szmatą jak pomacałem spoiler :D , prawie mnie zagryzł :D 

Pogawędka w KFC udana i patelnia straszna :/ . Następnym razem jak już robić spota na Bielanach to w podziemiach, chodź osobiście wole odwiedzić chodź raz Castorame w tym roku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Kosa napisał:

poczekajmy az znaczna wiekszosc bedzie chciala w sobote a pozniej pod milenijny. niejscowke i termin ustala autor tematu nie znaczna wiekszosc

wysłane z internetu przez tapatalka
 

tyle w temacie :)  wy tam swoje spotkania macie już pod milenijnym.. zawsze będzie ktoś komu coś nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie ma zamiaru nic dzielić hehe jak bym chciał to bym wpadł na milenijny ale mam ważniejsze rzeczy do robienia a najt tez jest nie przymusowy jak nie pasuje wam miejsce nie wpadajcie i tyle nikt nikomu nie każe  a co do klubowiczy to nie twój problem czy ktoś ma czas wpaść czy nie ,nie każdy żyje tak jak ty  praca,auta,zloty :)   klubowiczy raczej to tez nie tyczy ze muszą być możemy być a nie musimy tak jak ty bo spotkanie jest ogólnie dla forum a nie tylko dla nas. chcesz wpadasz nie chcesz nie wpadasz i tyle w temacie.

 

a miejsce wybierane jak już było gdzieś pisane nie raz jest przez kilkanaście  osób na forum klubowym wiec na dzień dobry  nie ma co glosować temat założony miejsce wybrane i tyle...

 

 

pozdrawiam :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotr zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...